"Рівнегаз" розпочали щорічний перерахунок вартості газу

З 1 січня 2015 року ПАТ «Рівнегаз» розпочали щорічний перерахунок вартості природного газу для споживачів, які мають газові лічильники і використовують газ для опалення. Він триватиме до 1 лютого 2015 року і відбуватиметься відповідно до показників лічильника на підставі обсягу спожитого газу в 2014 році. В результаті це дозволить менше сплачувати за блакитне паливо тим споживачам, які впродовж року споживали його економніше.
    Згідно з чинним законодавством перерахунок тарифу на 2015 рік здійснюється до 1 лютого 2015 року Згідно з чинним законодавством перерахунок тарифу на 2015 рік здійснюється до 1 лютого 2015 року ПАТ "Дніпрогаз"

    Держава визначає 4 категорії споживання природного газу. Відповідно до них і визначається вартість блакитного палива  для тих, хто має встановлений лічильник. Адже, у кожної із категорій своя ціна за одиницю об’єму палива, яка залежить від обсягів газу спожитого впродовж року.

    В середньому на Рівненщині перерахунок робиться у13 % споживачів і в основному стосується домоволодінь, де газ використовується на потреби опалення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.