У Рівному відновлюють роботу двох автобусних маршрутів

Вже невдовзі на вулицях міста знову з'являться пасажирські мікроавтобуси під №2, які курсуватимуть за маршрутом "Північне кільце - Торгові центри".
 
Три місяці тому ці маршрутки зняли з рейсів, оскільки вартість проїзду у дві гривні була збитковою для перевізників. Окрім того, пасажирські автобуси перевозили необмежену кількість пільговиків. Тепер же проїзд в маршрутці №2 коштуватиме 2 гривні 50 копійок. Таким чином, переконані міські чиновникики, частково вдастся компенсувати затрати на пільгові перевезення. Орієнтовно, в рейс маршрутні таксі виїдуть в першій половині січня. Однак, це не єдиний маршрут, який відновлять у Рівному.

Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту і зв'язку: "На минулому конкурсі один перевізник дав пропозицію на відновлення ще одного маршруту №1 "Льонокомбінат-Ювілейне". Він також буде перевозити необмежену кількість пільговиків. Сподіваємося, що це відбудеться вже в січні. Бо саме тоді має відбутися конкурс."

rtb.rv.ua

Коментарі

Та і 1ку потрібно змінити так як вона їздила в 90х роках, від Чайки по Черняка, далі до підземки і по Дундича на Льонокомбінат, а не так, як зараз дублює тролейбус номер 2 і маршрутне таксі 51.

Єдине для збільшення пасажиропотока та зручності потрібно, щоб автобус 2ка на Північному їхав біля Фреша вгору до Волинської дивізії, далі вниз по кільцю і виїжджав біля Літи і далі до Мазди - тобто їхав по кільцю в зворотньому напрямку

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.