Мінфін розповів, які пенсії будуть оподатковані

Оподаткуванню підлягають пенсії тільки 3.3% українських пенсіонерів. Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра фінансів України Денис Фудашкін, пише "Телеграф".

- Оподаткуванню 15% підлягає не вся пенсія, а та частина пенсії, що становить більше 3 тис. 654 грн. В Україні пенсію 3 тис. 654 грн мають тільки 3,3% населення, - сказав Фудашкін.

Він також додав, що в Україні середня пенсія становить 1 тис. 520 грн.

Крім того, Кабінет міністрів України пропонував підвищити в 2015 році податок на доходи фізосіб з 17% до 20% при зарплаті понад 13 тис. грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Друже, подивись на інші коментарі та зрозумієш думку простого люду про таких "суперпрофесіоналів" як ти. Чи може ти думаєш,що тут в коментарях зібрались пенсіонери, у яких пенсія більше 3654,00 грн??? До речі, напевно ти не знаєш, але раніше існувала цілком прогресивна норма про оподаткування пенсій більше 10,0 тис. грн. Якийсь мудашкін порахував, що лише 3,3 відсотка пенсіонерів мають пенсії понад три мінімальні зарплати. А це що показник? А скажи-но, друже, чого такого особливого можна сьогодні купити на чесно зароблені 4 тисячі, сплативши комунальні,придбавши ліки, купивши продукти? Чи просто ти ніколи і того не мав, то тебе жаба душить?

Пора Очкарику вводити податки на безробітних.Не отримуєш офіційних доходів,але ще не здох від голоду--плати податок від мінімалки! :)

Я ще скоро з вас податок на повітря візьму,пакращеня всьо вперєді....

Ну-ну, саме ці 3,3 % і є "прості" люди, яких давно вже пора б "качнути".

Черговий "шедевр" бездарної роботи фронтівського уряду. Складається враження, що основним завданням, над яким працюють "знані" уми - це "на чому ще викачати з простих людей лаве".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.