У Рівному відкрито виставку світлин дітей учасників АТО. ФОТО

Цими вихідними, у Рівненському театрі ляльок відбулось відкриття виставки світлин дитячого фотопроекту "Різдвяне Диво-2015", в якому взяли участь діти, чиї батьки захищають незалежність України, виконуючи завдання антитерористичної операції.

Протягом місяця студія "Фарватер істин", керівником якої є заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP) Олександр Харват, втілювала в життя мрії дітей, які бачили себе героями казок та мультфільмів.

Захід організовано студією "У фарватері істин", Рівненським обласним академічним театром ляльок та управлінням культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Проект "Різдвяне диво" в обласному центрі проводиться четвертий рік поспіль. Цього разу учасниками проекту стали 57 дітей віком до 16 років. З ініціативи центру волонтерів "Допомога армії - Рівне" та сприяння місцевого громадського активіста Дмитра Якимця для 26 дітей військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань цей проект став безкоштовним.

Кожен учасник став героєм казкової фотосесії та новорічного балу за участю Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв. Найкращі світлини у людський зріст виставлені в одному з найбільших торговельних центрів міста "Злата Плаза" та в обласному академічному ляльковому театрі.

За словами Олександра Харвата, серед його друзів багато військових. Щасливе та мирне життя наших дітей залежить від нас, дорослих! Тому й вирішили зробити свято і для їхніх дітей. А сил та хоробрості мужнім татусям додадуть фото їхніх дітей, які невдовзі буде передано на фронт.

Наприкінці свята майор Віктор Шубец як учасник антитерористичної операції висловив подяку організаторам за підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей від командування та всього особового складу управління оперативного командування "Північ".

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.