В Острозькій академії на Рівненщині побували учні з Лисичанська

До Національного університету "Острозька академія" 9 січня завітало 20 дітей з Лисичанського багатопрофільного ліцею, що на Луганщині. Усі зимові канікули ліцеїсти разом з вихователями проживатимуть в Олександрійській школі-інтернаті на Рівненщині.

Сьогодні у школярів день, присвячений історичному містечку Острогу. Вони побували на екскурсії Острозькою академією, де ознайомилися з її історією та сьогоденням. За словами директора Музею історії Острозької академії Анастасії Хеленюк, спілкування з гостями було дуже щирим, а дехто навіть виявив бажання навчатися в університеті.

Згодом на дітей чекало психотренінгове заняття "Образ Я через призму глинотерапії", яке провели психологи - викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін НаУОА Анна Гільман та скульптор НаУОА Віктор Архіпов. Мета тренінгу - формування власного Я, усвідомлення себе і виявлення власних планів та цілей.

- Завдання, яке ми ставили перед собою під час тренінгу полягало у знятті емоційної напруги, набутті навичок впевненості і самореалізації, розвитку рефлексії тощо. Ми не чіпали глибинних проблем, пов'язаних із війною. Відтак зосередили свою роботу на створенні доброзичливої атмосфери в групі задля актуалізації мрій, власних планів та позитивних емоцій, - розповіла Анна Гільман.

Після цього учні Лисичанського ліцею відвідали Державний історико-культурний заповідник в місті Острозі та Межирицький монастир.

Про це написав Олексій Костюченко, oa.edu.ua.

Нагадуємо, нещодавно сайт ВСЕ уже повідомляв, що на Рівненщину приїдуть колядувати школярі зі сходу.

Відтак, ліцеїсти мають в планах відвідини "Музею лісу» на Костопільщині, Острозької Академії, Дубенського замку, культурного центру "Пересопниця" та Великомежирицького монастиря.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.