Заступник голови Рівненської ОДА через хабарництво відсторонений від роботи

Через випадок отримання неправомірної вигоди заступником Рівненської ОДА Тараса Пустовіта відсторонили від виконання обов'язків. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

- Після випадку, що трапився 11 січня, коли співробітники СБУ затримали на отриманні неправомірної вигоди, Тараса Пустовіта відсторонено від виконання обов'язків. Також я дав розпорядження про проведення службової перевірки з цього приводу. Окрім того, я доручив правоохоронним органам у найкоротші строки провести розслідування і оприлюднити його результати. Однозначно, якщо Тарас Пустовіт буде визнаний винним, то він понесе покарання. Адже, коли я йшов на посаду голови ОДА? я обіцяв боротися з корупцією і бути відкритим, - зазначив Віталій Чугунніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник голови Рівненської ОДА отримав хабар вісім тисяч доларів?

Замгубернатора Рівненщини отримав хабар від перевізників, - СБУ

Прокуратура Рівненщини розслідує факт отримання хабара Пустовітом. ВІДЕО

Ключові слова: 

Коментарі

Я ж кажу - всіх пересаджати без розбору! Навіщо нам суди разом з суддями і адвокатами , прокуратури з прокурорами, сбу з слідчими і т.д. ? Давайте створимо и залишимо лише народний суд і будемо судити всіх по таких висновках і судженнях як у Вас? Де ви тільки такі смішні цифри вічно знаходите?)) Ви , пане Гриць, напевне один з "мешканців" будинку на проспекті Незалежності, 40, а пан Лісник Ваш сусід по "квартирі" . Ходіть спатки і все буде добре.

В Рибачка - який доречі і протягнув цього крадія, і псевдопатріота в ОДА, варто також детально попитати, і можливо- не раз деталі роспродажі готелю "Вілія". В ті світлі часи він (Рибачок) був директором зазначеного підприємства. А наш Тарасик- мерствував. Тема вже набридла, підіймалась не раз, але- дуууже актуальна. Розібравши детально умови продажу за 500 з копійками тисяч гривень майно яке коштує зараз понад 12 000 000 балансовою вартістю- можна вивести на чисту воду усіх рибачків, пустовітів, корнєєвих, начальників фонду дежрмайна і тд і т п.

Запитайте у "чесного" Рибачка скільки він отримав за погодження контрактів від директорів дерлісгоспів ціни від 25-50 тисяч доларів чесним патріотам і борцям за національну ідею особистого збагачення.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.