У Рівному претендент на ректора РДГУ пропонує проводити демократичну виборчу кампанію

З публічними дебатами, зустрічами із виборцями університету, залученням представників громадськості та ЗМІ. Як пише "Четверта влада", про це повідомили зі штабу претендента на посаду ректора Рівненського державного гуманітарного університету Максима Гона.

Як забезпечити прозорість рішень? Як розширити автономію? Як університету почати заробляти і прозоро розподіляти кошти? Як підвищити кількість іноземних стажувань для викладачів та обмінів для студентів? Чому ще досі в усіх корпусах РДГУ немає безкоштовного Wi-Fi? І чому вибори в РДГУ – стосуються всієї Рівненської області, а не лише тих, хто в ньому навчається і працює.

Про те, які зміни матиме можливість втілити найбільший гуманітарний університет Рівненщини з новим ректором - обіцяє розповісти претендент на посаду ректора РДГУ, доктор політичних наук, професор Максим Гон.

Прес-конференція відбудеться у ВІВТОРОК 13 січня о 13.00 в конференц-залі Рівненського будинку вчених, за адресою: вул. С.Петлюри, 17, 2 поверх.

Запрошені всі зацікавлені представники ЗМІ, громадськості та влади.

Нагадуємо, що в березні 2015 року мають відбутися вибори ректора РДГУ і вже оголосили про свою участь в них двоє претендентів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.