Школа журналістики запрошує на навчання рівнян

Учасники рівненської громадської організації «Молодь-ДІЄ» уже вп’яте організовують Школу журналістики. Цьогоріч вона відбудеться із 7 по 15 лютого. Повідомляє МГО «Молодь-ДІЄ».

Колишні учасники Школи журналістики від «Молодь – ДІЄ» наразі успішно працюють у провідних інтернет-виданнях Рівненщини.

Учасниця першої Школи журналістики, а нині і журналістка сайту чесних новин ВСЕ Ольга Піхун:

- Завдяки Школі журналістики я отримала можливість стажуватись, а пізніше працювати на одному із провідних інтернет ресурсів Рівненщини, де працюю і дотепер. Тому можна із впевненістю сказати, що завдяки Школі журналістики  я здобула професію. Звісно довелось багато працювати і постійно вчитись. Крім того я познайомилась із цікавими людьми , впливовими журналістами Рівненщини і не тільки. У Школі я отримала мотивацію стати журналістом. Це чудова можливість отримати нові знайомства розширити свою сферу інтересів, а для найбільшзацікавлених - і роботу.

Учасниця третьої Школи журналістики від «Молодь - ДІЄ», наразі журналістка інформаційно-аналітичного порталу  ЧЕТВЕРТА ВЛАДА Лілія Процишина:

- Школа втілила у реальність мою мрію стати журналісткою. Нам дали можливість побачити журналістику зсередини, не ту якою вона є на екранах телевізора, у радіоефірі, на шпальтах газет чи інтернет-сторінках, перед нами відкрили справжню журналістику з усіма її плюсами та мінусами.

Майстерність тренерів  із провідних видань Рівненщини і України вразила, вони за два тижні заклали, той стартовий фундамент для роботи у ЗМІ, що багато хто не отримає за період навчання на факультеті журналістики.

Рекомендую усім, кого цікавить журналістика, не вагайтеся та реєструйтеся на Школу, ви отримаєте не лише корисний досвіт роботи із ЗМІ, а й масу позитивних емоцій та нових друзів.

Для участі у Школі журналістики необхідно до 1 лютого 2015 року заповнити аплікаційну форму.

Відбір здійснюватиметься в один етап на основі поданих заявок. Про результати відбору повідомлять електронною поштою 2 лютого 2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.