Рівнянам-учасникам АТО запропонують земельні ділянки за межами населених пунктів

До голови Рівненської облдержадміністрації та голови обласної ради підготують звернення про надання частини земельних ділянок учасникам АТО – мешканцям міста Рівне з земель, які розташовані за межами населених пунктів, або тих, що знаходяться у спільній власності територіальної громади області.

Таке рішення прийняли  під час засідання робочої групи з питань відбору та підготовки проекту розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції.

Про результати засідання робочої групи повідомила її голова Людмила Туровська у своєму блозі на сайті "ВСЕ".

- Із двох з половиною десятків обласних центрів наше місто Рівне має не найкращий показник по щільності населення – 232 кв.м на 1 особу. (Для прикладу: Чернівці – 622 м2 на 1 особу, Ужгород – 339 м2, Хмельницьк і Івано-Франківськ  по 331 м2. Подібні нам тільки Луцьк, Житомир, Львів, Тернопіль. Гірше ніж у нас - тільки в Вінниці і Одесі).

Але, якщо врахувати, що з цих 232 кв. метрів треба виділити ще землю під дороги, парки, громадську забудову (пошта, магазини, школи, дитячі садочки, вищі навчальні заклади, лікарні, міліція, парки, річка тощо), то на 1 особу не залишається і 1 сотки.

В зв’язку з тим, що показники щільності по області набагато кращі ніж в обласному центрі, є пропозиція звернутись до голови облдержадміністрації  та голови обласної ради з проханням надати частину земельних ділянок учасникам АТО (мешканцям міста Рівне) з земель, які розташовані за межами населених пунктів, або тих, що знаходяться у спільній власності територіальної громади області, - написала Людмила Туровська.

Коментарі

В мене чоловік на даний період перебуває на сході і є учасником АТО, дізнавшись про дану пропозицію пані Людмили "дуже зрадів" Для побудови елітних котеджів та виділенню земельних ділянок для "еліти нації" густонаселеність нашого міста чомусь не впливає, а для учасників АТО вже будуть шукати ділянки за межами міста. Вже посоромилися б вносити такі пропозиції ,зважаючи на те ,де перебувають наші хлопці, наскільки мені пам'ять не зраджує дана робоча група створювалася щоб захищати інтереси учасників АТО, а тут захищають інтереси керівництва облдержадміністрації та мера нашого міста. Чи Ви розраховуєте що більшість наших героїв не повернуться додому? Я думаю, що дізнавшись про дану пропозицію їх бажання повернутися додому живим та здоровим будуть ще сильнішими.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.