Доктор політичних наук може очолити РДГУ

26 грудня 2014 року стартували виборчі перегони на посаду ректора Ріненського державного гуманітарного університету. Одним із трьох кандидатів є доктор політичних наук Максим Гон, який прагне, аби у виші відбулись чесні і демократичні вибори із дебатами між кандидатами. На прес-конференції він представив своє бачення розвитку університету.

- Першим кроком змін в університеті має стати децентралізація управління шляхом створення інститутів у структурі РДГУ для розмежування наукової та управлінської діяльності, утворення наукової ради університету та налагодження активної комунікації структурних підрозділів та керівництва вишу. Другий важливий крок -  прозорість процесів, мається на увазі забезпечення прозорості процесу обрання та заміщення вакантних виборних посад виключно за професійними якостями, забезпечення відкритості системи оцінювання знань студента шляхом створення електронних журналів їх успішності, створення анонімного антикорупційного форуму на сайті університету та розробка положення про роботу Наглядової ради РДГУ, забезпечення умов для реалізації нею своїх функцій. І третій рок - різновекторна взаємодія, яка включає активізацію комунікації навчального закладу з українськими та зарубіжними вишами, науковими центрами, фондами та інститутами громадянського суспільства, сприяння в забезпеченні міжнародної співпраці та академічної мобільності викладачів і студентів, укладання угод з роботодавцями та створення Консультативної ради РДГУ з питаня фінансово-економічної діяльності із залученням консультант-менеджерів приватних структур та інвесторів, - розповів Максим Гон.

Також кандидат на посаду ректора зазначив, що згідно законодавства виділення державних місць залежатиме від рейтингу університетів:

- За сім років РДГУ опустилось у рейтингу з 100 по 194 місце, тому для того, щоб отримати державні місця потрібно вдосконалювати систему управління університетом. А також навчитися самостійно заробляти гроші за допомогою грантів.

Вибори ректора відбудуться у березні. Наразі є три кандидати: нинішній виконуючий обов’язки ректора Руслан Постоловський, професор РДГУ Микола Бордюк та доктор політичних наук Максим Гон.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.