У Рівному визначили перевізників по п'яти маршрутах

Сьогодні у Рівному під час засідання конкурсного комітету по обранню перевізників визначили, які перевізники і на яких маршрутах надаватимуть послуги з перевезення пасажирів.

Претенденти на перевезення пасажирів на маршрутах міста ТзОВ "Транспортна Компанія" та ТзОВ "РівнеТранс" і перевізник Володимир Мартинюк прийшли на засідання конкурсного комітету. Члени конкурсного комітету поспілкувалися із претендентами,  обговорили технічний стан автобусів і попередню роботу перевізників на маршрутах.

- На засіданні конкурсного комітету детально розглядали інформацію про кожного перевізника, чи відповідають вони всім необхідним критеріям і після цього обрали переможців по кожному обєкту. Також розглядалася відповідна інформація по перевізниках, які претендували на надання послуг з перевезення пасажирів у місті. На конкурс було виставлено пять лотів, у тому числі й перевізник,  який перевозитиме пасажирів за маршрутом «Льонокомбінат-Ювілейний» великогабаритним автобусом. У результаті конкурсу було визначено переможців по всіх пяти обєктах, - розповів голова комісії транспорту і зв'язку Рівненської міської ради Святослав Євтушенко.

У результаті конкурсу, "Транспортна Компанія" була визнана переможцем по об'єкту №2 (маршрути №35, 38, 53, 57), 3 (маршрути №35, 38, 45, 36, 39) і 4 (маршрути 69 і 70).

Перевізник Володимир Мартинюк перевозитиме пасажирів за маршрутом №1 Льонокомбінат - селище Ювілейне. На цей маршрут буде залучено великогаритний автобус, який у тому числі перевозитиме й пільговиків. Як зазначив начальник управління транспорту і звязку Рівненського міськвиконкому Віталій Миронюк, саме автобус, який курсуватиме за першим маршрутом буде одним із найкращих у Рівному.

"РівнеТранс" надаватиме послуги з перевезення пасажирів у місті на об'єкті №5 (маршрути №42, 61, 65 і 70). 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.