У Рівному міліціонери розбили голову військовому

Військові, що повертаються у зону АТО нарікають на рівненську міліцію.  9 січня близько 17 вечора боєць 51 ОМБ (наразі переведений у інженерно-будівельний батальйон) Михайло Ярута на рівненському автовокзалі чекав військових з Волині, з якими збирався виїхати на схід. Усі разом після відпустки повертались у зону АТО.

Коли ж чоловіки зустрілись, до них підійшли правооохоронці й почали лаятись. Більше того, бійці запевняють, що міліціонери намагались забрати бронежилет одного з солдат. Мовляв той, вкрав його.

- Мені цей броник передали наші дубенські волонтери. Я його взяв, і везу з собою, - розповідає Михайло. - Далі з якихось причин міліціонери почали шарпати нас, моєму колезі розбили брову. Ми так і не зрозуміли в чому причина.

Далі військових повели у кімнату міліції, що знаходиться на самому автовокзалі.

- По поведінці правоохоронців ми зрозуміли, що нам натякають на те, що ми маємо заплатити гроші. Дивно такі речі бачити зараз у себе вдома, коли у країні війна. Нас дуже обурює така поведінка міліції. Виходить, що одні воюють, інші сидять вдома і наживаються.

Наразі усі військові доїхали на місце дислокації своїх частин у зоні АТО, а міліціонери продовжують працювати й далі.

Степан ПЕТРУЛЯ, "Чарівне".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Власть толко прикрываеца нацыоналистической идеей а сама продолжает воровать людей имеит незашто.Насмену одних воров пришли новые патриотичиски настроиные.

Ці ПЕПси з собачою кровю лише гроші шкіляють на автовокзалі. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.