До голови Рівненської облради колядники прийшли на прийом громадян

Голова обласної ради Михайло Кириллов  вислухав проблеми мешканців Рівненщини під час чергового особистого прийому. На зустрічі з головою краяни бідкалися на бездіяльність прокуратури, на зловживання працівників міліції, на замовні суди та незаконні рішення органів влади місцевого рівня.

Серед іншого Михайла Кириллова просили допомогти у вирішені проблемного питання мешканці будинку по Соборній в Рівному, які маючи офіційний дозвіл, встановили індивідуальне опалення в квартирах, однак, впродовж декількох років продовжують отримувати квитанції від теплопостачальної організації ТОВ "Рівнетеплоенерго" на оплату послуг централізованого опалення. Рівняни величезний борг за централізоване опалення не визнають та за свої права борються в судах. Однак, стверджують, органи Феміди приймають рішення не на користь простих людей.

Позитиву під час прийому громадян додали колядники, вихованці Тучинської недільної школи однієї з релігійних громад. Вони красиво привітали з Різдвом Христовим Михайла Кириллова  та жителів Рівненщини, які  з своїми проблемами звернулися до голови облради.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.