Інструктори тактичної медицини організують навчання для мобілізованих з Рівненщини

Інструктори тактичної медицини за стандартами НАТО хочуть організувати навчання для мобілізованих з Рівненщини.  

Перший всеукраїнський з’їзд медичних інструкторів «Білі берети», який організований  за підтримки голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова, провели минулими вихідними. На ньому були присутні делегації з різних регіонів України - Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Чернігівської, Рівненської областей та міста Київ.

Упродовж двох днів інструктори-волонтери відпрацьовували чітку структуру методики навчання учасників АТО надання першої меддопомоги на полі бою за стандартами НАТО, провели внутрішню атестацію.

Після цього з’їзду інструктори впроваджуватимуть вміння надавати медичну допомогу та організувати роботу медичного забезпечення в бойових умовах в українських військових колективах.  

-         Крім того нам би дуже хотілося розпочати активну роботу з тими хлопцями та чоловіками, які вже в 2015 році будуть мобілізовані до лав ЗСУ на Рівненщині. Буквально кілька годин практичних навчань з мобілізованими дозволять зберегти не одне людське життя на полі бою,  - розповівкоординатор «Білих беретів» у місті Рівне Юрій Тарасюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.