Начальника Рівненського міськвідділу міліції звільнили

До УМВС України в Рівненській області надійшов наказ Міністерства внутрішніх справ щодо звільнення з посади начальника Рівненського МВ УМВС полковника міліції Руслана Мельника. Пов’язано це з відео за участі підлеглого працівника на День міліції 20 грудня.Після оприлюднення відео УМВС України в Рівненській області проводило внутрішнє розслідування. 

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, відповідно до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, у порядку дисциплінарного стягнення наказом МВС України Руслана Мельника звільнено із займаної посади.

Нагадаємо, свою роботу в правоохоронних органах Руслан Мельник розпочав з оперуповноваженого карного розшуку Рівненського райвідділу міліції у 1996 році. 

З березня 2013 року Руслан Мельник став начальником Рівненського міськвідділу міліції. До цього він працював начальником Рівненського райвідділу міліції, начальником кримінальної міліції у справах дітей в УМВС України в Рівненській області, начальником Дубенського міського відділу міліції, Здолбунівського і Зарічницького райвідділів міліції.  А в листопаді 2013 року Руслан Мельник отримав звання полковника. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головний міліціонер Рівного: "За співпрацю з терористами "перевертні у погонах" мають сидіти у в'язниці"

Крім того, наказом УМВС України в Рівненській області покарано ще шістьох співробітників міліції. Зокрема, двох звільнено з посад, ще двох попереджено про неповну посадову відповідність, одному оголошено сувору догану, а начальника відділу карного розшуку міського відділу міліції звільнено з органів внутрішніх справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тема дня: про резонансні злочини Рівного з Русланом Мельником

Головний міліціонер Рівного залишається на лікарняному

Коментарі

Проти старшого слідчого Дубенського відділу поліції Шатніка Юрія відкрито 5(!!!!!!!!) кримінальних проваджень. Перевищення влади, службова підробка і фальсифікація, службова недбалість, навмисне знищення майна, не виконання рішень суду- перелік гріхів цього горе слідчого. Суши сухарі! Дорослідувався!

Навіть не знаю хто така Слободенючка... Юхимчуку привіт від усіх дівчат , які відмовили, яких він потім у відділок тянув для помсти. А вам та вашим колегам збоченцям приємного рукоблудія під час перегляду тих відео, де хлопчиків шваброю гвалтуєте. Видно за ким психлікарня плаче. Дякую за увагу!!!

Ну все слюбоденюшка, давай зав,язуй з писаниною, сходи краще в лікарню. Кажуть ця хвороба називається "пісюфобія". Ми тобі більше не писатимо, не приємно з хворою базарить. Бувай! Досвідос!

Кому твоя вонюча кров потрібна, непотріб?

Казали ж не чіпай ту крису облізлу, бо весь сайт завоняє. Ти ба Васю правда, вже й кров каже буде пити. МДА-А-А-А-А.......

Бидло - воно і в соцмережах бидло...

Вас би покатували чи вашу дитину, вибили зізнання, згалтували дубинкою чи шваброю і зняли на відео, щоб шантажувати я б тоді подивилася на вашу лояльність та об'єктивне ставлення... Скільки людей відбувають покарання, якого насправді нескоювали!!!! Мельник та всі його попередникі такіх виродків захищали і тримали на роботі, ніхто з міліціонерів не відповів за свій злочин.

Чому коментарі такі злобні, нетерпимі, з матами, несуттєві, просякнуті ненавистю до кожної персони, про яку пишуть. Ну , невже, вони /герої автора/ не гідні , якщо не доброго слова, то хоч би лояльного , обєктивного ставлення усіх нас. Але як говориться: які самі такі і сани... І причому до всього цього Полісся!!!!!!

Мельник порядний????А шо,в тій системі на керівних посадах,таких тримали?:))Самі(-й),(-ому)-не смішно???Був свідком, як цей плешивий пуголовок на напівзігнутих, Васі-пінгвіну в рот заглядував під час проведення одного з мітингів.Як відданий пес, був готовий виконати будь-яку команду:))

а вам з вашим рівнем грамоти місце на Поліссі свиням хвости крутити, але шкода худобинку на нелюдів лишати. Правда в очі ріже...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.