У Дубенському районі вилучили алкоголь та сигарети на 100 тисяч

У січні цього року співробітниками податкової міліції  Рівненської області на території Дубровицького району встановлено факт незаконного виготовлення та реалізації  алкогольної  продукції. Міліціонери провели ряд обшуків, в ході яких припинено діяльність цеху та вилучені товари підакцизної групи. Всього вилучено 406 пляшок горілки,  136 літрів вина, 221 пачку тютюнових виробів, 1210 літрів рідини з характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених товарів перевищує 100 тис. гривень.

За здійснення такої діяльності законодавство України передбачає кримінальну  відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Шановні громадяни! Якщо вам стало відомо про факти продажу фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зателефонуйте в чергову частину оперативного управління ДФС у Рівненській області за номером  (0362) 692-588.

Від активної громадянської позиції кожного громадянина залежить, як швидко полиці магазинів та закладів громадського харчування області будуть очищені від контрафактної продукції.

Про це повідомляє головне управління ДФС у Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Про який район мова?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.