Засновник фірми "Моріон" судитиметься з мером Рівного

Як повідомляв сайт "ВСЕ", 12 січня, підприємці ринку "Центральний" та "Моріон" пікетували міську раду Рівного через можливість перетворення місць їх роботи в парковку. 

Нагадаємо, мер Рівного Володимир Хомко заспокоїв підприємців, запевнивши, що ніхто наразі не має наміру проганяти їх з робочих місць, а тим більше облаштовувати там якусь стоянку.

 По ринку "Моріон" наразі відкрито 2 кримінальні справи. Ніхто вас не збирається проганяти. Мене не влаштовує, що "Моріон" на халяву заробляє на вас гроші. Компетентні люди порахували, що в рік вони заробляють на вас близько 5 мільйонів гривень. Вам це теж не потрібно. Створіть свою громадську організацію, і працюйте самі на себе. Звісно, вам потрібно буде слідкувати, щоб був порядок, але ж ви і самі в цьому маєте бути зацікавленні. - розповів Володимир Хомко.

У свою чергу засновник фірми "Моріон"  Вадим Павлюк спростував всю інформацію.

- Вулиця Шевченка закріплена за фірмою "Моріон". Перед Новим роком я зустрічався з мером і він повідомив, що дозвіл на торгівлю з автотранспорту продовжувати не буде. Я письмово попередив людей і попросив залишити місце торгівлі. З 2015 року я не маю відношення до торгівлі на вулиці Шевченка, фірма лише прибирає сміття там за свій рахунок. Позавчора на мене вилили відро багнюки. Я не почув жодного слова правди в свою адресу, - каже Вадим Павлюк.

Крім того Вадим Павлюк заявив, що збирається подати до суду на Володимира Хомка і вже підготовлена позовна заява за наклеп:

- Хомко заявив, що фірма збирає 5 мільйонів з підприємців. Це не так. На дорозі торгує в середньому 100 підприємців. Вони сплачували в середньому 1200 гривень за місяць. Якщо 1200 помножити на 100 підприємців і на 12 місяців, то в рік фірма отримує 1,5 мільйонів. Із цих коштів, згідно договору, ми сплачуємо ПДВ, заробітню плату для прибиральників, охоронців, контролерів, витрати на вивезення сміття, електроенергію та податки. Тому в результаті ми отримуємо менше ніж півтора мільйони. Ми бізнесова структура і повинні заробляти якісь гроші. Для того, щоб ми отримували 5 мільйонів, підприємці повинні були б сплачували 4 тисячі в місяць, але такої ціни немає ніде в Україні, -повідомив Вадим Павлюк.

Також екс-кандидат в нардепи спростував інформацію про 2 відкритих кримінальних провадження, про які говорив Володимир Хомко.

- Хомко, як мер міста повинен знати, що кримінальні провадження відкривають стосовно фізичних осіб, а не проти фірми. Ні проти мене, ні проти директора фірми не було відкрито жодної кримінальної справи. Звідки це взяв мер міста - хай він відповість у суді.

Також Вадим Павлюк зізнався, що йому вигідно, аби на вулиці Шевченка була стоянка.

- Мені, як бізнесмену, не вигідна торгівля на цьому місці. Що робити з людьми - міській владі видніше.Тому маю намір зібратися із колективом, вислухати їх позицію і дійти консенсусу, - каже Вадим Павлюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.