В Рівному вшанували Василя Червонія

Сьогодні, 14 січня,в день святого Василя Великого, Рівненська міська організація «Правий Сектор» вшанувала пам'ять українського політика Василя Червонія та помолились за душі загиблих героїв Небесної Сотні.

Свою громадсько-політичну діяльність він розпочав у 1988 році. Створив перший на Рівненщині осередок Товариства української мови та Народного Руху України.  Рівняни довіряли йому, та обирали народним депутатом чотири рази. Був депутатом Рівненської обласної ради 1 та 6 скликань. Також одним з ініціаторів будівництва Свято-Покровського кафедрального собору (м. Рівне). Член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату.

- Сьогодні піднесення поєднується з сумом за нашим загиблим побратимом Василем Червонієм. В 2009 році  зупинилось серце великого патріота. Василь був великий своїми трудами, молитвою, великим своєю любов’ю  до України, української землі, українського побожного народу та церкви української православної.  Апостол Павло писав :«Боротьбою доброю я боровся, життя скінчив і віру зберіг». Всі ці слова сто відсотків підходять Василю Червонію. Він понад усе  хотів щоб Україна була не просто незалежна не лише декларативно, на словах, а незалежною була дійсно: своїм життям, самостійністю, церквою своєю, економікою своєю, політикою. Зберіг він віру в Бога і нашу неньку Україну, - сказав на панахиді отець Сергій (Лучанін)».

Лідер «Правого Сектору» на Рівненщині Роман Коваль зазначив:
- Сильнішого політика, починаючи з 90-х років на Рівненщині та на більшій частині України напевне що не було.  Ті речі, які робилися в захист української церкви, української державності ніхто з політиків не може й  близько повторити. Тому в якійсь мірі ми хотіли не лише віддати данину шану цій людині, але й разом з ним закликати всіх побратимів , тих хто відстоює державу, продовжувати боротьбу.
Про це повідомляє прес-служба «Правого Сектору» Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.