Голова Рівненської ОДА поїхав до Києва "на поклон"?

Новопризначений голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков сьогодні перебуває у Києві. Журналіст сайту "ВСЕ" сфотографував екс-нардепа на дорогому авто біля готелю "Київ", що знаходиться поблизу Верховної Ради. 

Ймовірніше за все поїздка голови Рівненської ОДА робоча, таким чином він клопоче перед депутатами за обласні справи, або поїхав домовлятися за призначення нових заступників. Нагадаємо, що Віталій Чугунніков нещодавно був призначений головою Рівненської облдержадміністрації. На представленні його, як керівника Чугунніков одним з головних напрямків роботи назвав боротьбу з корупцією. За дивним збігом нещодавно було затримано на хабарі Тараса Пустовіта котрий обіймає посаду заступника голови Рівненської ОДА з квітня минулого року.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Ти куріца тупа, якою годиною опубліковано 14.01.2015 20:57 те що по твоїй ссилці, а коли здійснено публікацію на сайті мочіловних новин? В курничок негайно спати, ко-ко-ко

Теж мені новина, Ви перед тим, як сенсації друкувати, хоча б новини читайте, на інформаційних сайтах, якщо ви знаєте, що це таке. Або дивіться повідомлення на сайтах державних органів.
http://www.president.gov.ua/news/32059.html

Дай Бог, не повернеться ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.