У Демидівський ліцей інвестували понад мільйон гривень

У 2014 році в зміцнення матеріально-технічної бази Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» інвестовано понад мільйон гривень. А це заміна вікон та дверей, переведення газових котелень на альтернативне твердопаливне опалення, капітальний ремонт системи водовідведення. На порядку денному також питання утеплення та ремонт покрівлі закладу.

– На сьогодні впевнено можна сказати, що коефіцієнт корисної дії вкладених коштів є високим. Для фінансування проекту енергозбереження було виділено з обласного бюджету 830 тисяч гривень. Зведений кошторис проекту виконано на 100 відсотків, а це демонтаж старих та монтаж нових 202 віконних блоків, 11 зовнішніх дверей та трьох вітражів. Заміна підвіконників, відливів та поточний ремонт відкосів не увійшли у загальний кошторис, – розповідає директор Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Олександр Вальчун.

Швидка та злагоджена робота була б неможливою без підтримки батьків, які безвідмовно йшли на допомогу, оскільки власними зусиллями старшокласників, педагогічного та технічного колективів неможливо було б транспортувати 1490 квадратних метрів будівельних матеріалів у вказані терміни, щоб зробити собі новорічний подарунок.

За матеріалами газети «Вісник Демидівщини»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.