У рівненському театрі працюватиме актор із Донецька

У творчого колективу рівненського театру поповнення - новий актор зі сходу. Зовуть його Олег Пшин. До приїзду у Рівне він працював у Донецькому академічному українському музично-драматичному театрі - з 2002 року як актор, у 2006 році його призначили заступником директора з творчих питань.

Цьогоріч, у зв’язку з трагічними подіями на Сході України через патріотичні переконання Олег змушений був залишити Донецьк. Довелось шукати роботу. Актор зізнається, що чи не першим відгукнувся директор Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимир Петрів. Ось вже понад місяць Олег Пшин працює артистом драми у Рівному і вже встиг поспілкуватись з маленькими  глядачами на Новорічних видовищах як Дід Мороз та потоваришувати з рівненськими театралами.

Рівне для Олега Пшина не чуже, адже саме тут він здобув театральну освіту у Рівненському державному інституті культури. Опісля працював деякий час актором Чернігівського молодіжного театру та Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка. Серед нагород актора: премія газети «Донеччина» «Плекаймо рідну мову – 2005» за популяризацію української мови і культури у Донецькому регіоні, активну роботу в залученні глядачів до невичерпних джерел української культури. Диплом Першого всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Данапріс – 2007» за розвиток традицій монодрами на камерній сцені академічного театру за роль Контрабасиста у виставі «Контрабас» П.Зюскінда. Про це повідомляє прес-служба Рівненського облмуздрамтеатру.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.