Офіційно: Рівненські правоохоронці не били учасників АТО

Подробиці конфлікту між учасниками АТО та правоохоронцями, який виник 9 січня на Рівненському автовокзалі під час брифінгу повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Віталій Заславський.

За його словами, чоловіки поводили себе емоційно, голосно спілкувалися і перебували в стані алкогольного спяніння.

- Працівники міліції запросили чоловіків до кімнати міліції, що на рівненському автовокзалі. Все це видно на відео з камер спостереження. У них перевірили документи. Також до правоохоронців підійшов волонтер, який повідомив, що хлопці приїхали з зони АТО у відпустку. Бронежилет, який був у них їм придбали волонтери. Свідки можуть підтвердити, що хлопці перебували у кімнаті міліції близько 6 хвилин. Ніякого побиття і вимагання з боку працівників міліції не було, як це було висвітлено у ЗМІ. Та начальником УМВС України в Рівненській області було призначено проведення службового розслідування для встановлення всіх обставин інциденту.Наразі перевірка триває. Тим паче, повідомлення від учасників АТО про конфлікт чи побиття не надходило, - зазначив Віталій Заславський.

Нагадаємо, один з інтернет-сайтів Рівного опублікував інформацію про побиття працівниками міліції учасників АТО.Про це порталу повідомив один із учасників АТО. Це сталося ввечері, 9 січня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.