Фірма з групи Дубаса побудує школу на Сарненщині за 49 мільйонів

Вирівська сільрада Сарненського району Рівненської області 29 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» на будівництво загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів. Вартість угоди склала 48,80 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть НАШІ ГРОШІ.

До кінця 2017 р. в селі мають збудувати школу на 400 учнівських місць, у вартість угоди окрім власне будівельних робіт входить закупівля меблів, обладнання для медчастини, спортивного інвентарю, а також озеленення території.

Загалом на участь у торгах подавалися 5 фірм, пропозиції оцінювали за двома критеріями – ціна (90%) й умови оплати (10%):

ТОВ «Фірма «Опорядрембуд» (39,60 млн грн.)
ТОВ «Західметал» (45,16 млн грн.)
ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» (48,88 млн грн.)
ПП «Вестінвестбуд» (49,90 млн грн.)

Пропозиція фірми «РАСМ» не була найдешевшою на тендері, однак перемогла через те, що двоє дешевших відмовилися від підряду.

У телефонному коментарі «Нашим Грошам» голова Вирівської сільради Юрій Солтис пояснив, що найдешевший учасник – «Опорядрембуд» – зняв свою пропозицію ще до акцепту у зв’язку зі складною економічною ситуацією. А друга найбільш економічно вигідна пропозиція ТОВ «Західметал» була акцептована 3 грудня, однак договір так і не уклали – фірма відмовилася від підряду з тієї ж причини, що й «Опорядрембуд». Таким чином 11 грудня акцептували третю по черзі найвигіднішу пропозицію – фірми «РАСМ», з якою й уклали договір. Разом з тим, чи почнуть будувати школу – поки невідомо: за словами сільського голови, грошей на будівництво немає.

Фірмою «Рівнеагроспецмонтаж» володіють Роман Мельник, а також Валентин і Віра Лопачуки, котрі упродовж багатьох років були зареєстровані у сусідніх будинках з сім’єю голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса.

Ця фірма відома тим, як регулярно розігрувала тендери з іншими компаніями, пов’язаними з родиною Дубасів. Наприклад, з тою самою «Фірмою «Опорядрембуд», засновницею якої раніше була дружина Дубаса Тамара і цей самий Роман Мельник. Або з компанією «Теплопроектмонтаж», співвласником котрого була і є Любов Ясельська, яка разом з Дубас і Мельником створювала «Опорядрембуд».

За останні шість років «РАСМ» виграв тендерів на 294,48 млн грн. Докладніше про історичні зв’язки цих та інших компаній з Дубасами тут.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.