Біля головної ялинки Рівного працівники ДАІ нагадали дітям про безпеку на дорозі

"Дотримуйся ПДР! Цінуй життя". Саме під такою назвою працівники Державтоінспекції Рівненщини провели профілактичну акцію біля головної ялинки обласного центру з метою привернення уваги громадськості до проблеми дитячого травматизму.

 Пріоритетним напрямком у діяльності інспекторів ДАІ Рівненської області і надалі залишається профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю підростаючого покоління. Аби діти не ставали учасниками ДТП, вартові доріг постійно проводять різноманітні профілактичні заходи, направлені на попередження та недопущення ДТП даного виду.

14 січня працівники ДАІ біля головної ялинки міста Рівне провели незвичайну акцію. У цей святковий день у дітей та дорослих з’явилася можливість поспілкуватися з Дідом Морозом від Державтоінспекції та зробити фото на згадку.

Працівники Державтоінспекції і не очікували, що стати учасником акції під назвою «Дотримуйся ПДР! Цінуй життя» захоче така велика кількість дітлахів. Юні учасники дорожнього руху навипередки намагалися продемонструвати Діду Морозу свої знання з Правил дорожнього руху і отримати за це подарунки. У свою чергу дітвора проявляла неабияке бажання віддячити Дідусю за його дарунки веселими колядками та щедрівками. Тому навколо ялинки панувала весела і святкова атмосфера.

 − Маємо надію, що сьогоднішній захід вплине на свідомість учасників акції, оскільки проведення профілактичної роботи у такий незвичний та цікавий спосіб сприймається як малечею, так і дорослими набагато краще і викликає лише позитивні емоції, − зауважив начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк.

Під час проведення акції подарунки від Державтоінспекції отримували не лише діти, а й батьки. Для них працівники ДАІ підготували тематичні листівки, у яких акцентували увагу на тому, що найкраще навчання дітей  правилам безпечної поведінки  на дорозі − це власний приклад виконання ПДР.

Отож, у такий нестандартний спосіб співробітники ДАІ прагнули нагадати найменшим учасникам дорожнього руху, а також їх батькам про необхідність бути уважними та обережними на дорозі.

У свою чергу працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі проводитимуть подібні заходи задля збереження життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.