У Рівному на Різдво представники різних релігійних конфесій привітали освітян

14 січня під одним дахом зібралися представники Української православної церкви Київського патріархату, Римо-католицької Церкви та Української автокефальної православної церкви. Священники відгукнулися на запрошення ректора НУВГП Віктора Мошинського, щоб привітати педагогів з Різдвяними святами, адже саме ця професія сьогодні уособлює просвітництво та рух вперед. Разом з колективом університету святі отці звернули до Господа свої молтви.

Ректор Рівненської духовної семінарії, отець Віталій, привітав колег від імені свого закладу та благословив на подальшу роботу, а хористи семінарії виконали для гостей традиційні українські колядки. Щоб продемонструвати єдність та дружбу людей з різними поглядами колектив Національного університету водного господарства та природокористування долучився також до обряду Римо-католицької церкви з обміну оплатками.

Цей жест повинен символізувати цільність українців, незалежно від персональних відмінностей кожного. Різдвяні свята – гарний час, щоб подумати про примирення та прощення.

Колектив університету відчуває перед собою відповідальність, яку накладає обов’язок Вчителя і розуміє, що все що відбувається у навчальному закладі повинно служити прикладом для нового покоління, саме тому на відкритті святкування ректор запевнив, що подібні об’єднуючі заходи віднині стануть для університету традиційними. Про це повідомляє прес-служба НУВГП.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.