Цього місяця "мобільні соціальні офіси" працюватимуть у сільських радах Рівненщини

На наступному тижні «мобільні соціальні офіси» працюватимуть у семи районах Рівненщини – Дубенському, Зарічненському, Корецькому, Костопільському, Радивилівському, Гощанському та Рокитнівському.

Так, 20 січня фахівці відвідають три сільради – Рачинську Дубенського району, Неньковицьку Зарічненського та Гвіздівську Корецького району. Наступного дня, 21 січня, працюватимуть у трьох сільрадах – Гутянській Костопільського району, Ситненській та Михайлівській Радивилівського району. У Гощанський селищній раді побувають 22 січня, а у п’ятницю 23 січня у Рокитнівській сільраді Рокитнівського району. А загалом у цьому місяці «мобільні соціальні офіси» відвідають 27 сільрад Рівненщини.

Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс можна дізнатися у сільській раді. Також ця інформація є на офіційних веб-сайтах ОДА (рубрика «Соціальний захист» підрубрика «Публічна інформація»), а також райдержадміністрацій та міських рад. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.