У Рівному музейники та СБУшники говоритимуть про соборність

20 січня 2015 року о 12.00 год. в Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбудеться тематичний круглий стіл «Соборність України – завдання на всі часи».

Організаторами заходу є архів Управління Служби безпеки України в Рівненській області; науково-редакційна група книги «Реабілітовані історією. Рівненська область»; Рівненський обласний краєзнавчий музей. 

Мета засідання - об’єднання навколо ідеї державної єдності, соборного самоутвердження, що бере свої витоки з давніх часів великокняжої доби і сьогодні, як ніколи, залишається ключовим завданням для всього українського народу.

Ключові слова: 

Коментарі

хай СБУщники не забудуть розповісти чим відзначились НКВД-исти памятник яким біля Дубного вони так дбайливо щороку доглядають. Для тих хто незнає нагадаю, у червні 1941 Дубенські НКВД-исти розстрілялиии всіх вязнів Дубенської вязниці, більше 700 осіб, котрі сиділи там за політичними статтями та дрібязковими злочинами. При відступі ці кати нарвалися на німецьку засаду. По війні місцеве КГБ встановило їм памятник. А вже під час незалежності Рівненське СБУ за ним дбайливо доглядає та щороку прибирає. Нажаль рівненські патріоти роблять вигляд що нічого не помічають, по просту бояться цю тему піднімати. І навряд чи хтось під час цих теревенів з музейниками наважитьсяя підняти цю тему. От такі у нас патріоти, ось така у нас національна память. Шукають скрізь ФСБшних тролів, і тим часом НКВДистам квіти несуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.