На Рівненщині чиновник "попався" на корупції

 Співробітники УСБУ в Рівненській області викрили та припинили корупційну діяльність одного з керівників реєстраційної служби Рівненського районного управління юстиції.

Встановлено, що службовець систематично вимагав та одержував хабарі від фізичних та юридичних осіб за пришвидшення держаної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Співробітники СБУ затримали службовця «на гарячому» у службовому кабінеті під час одержання 3500 грн. від мешканця Рівненщини за державну реєстрацію поза чергою речових прав на 7 земельних ділянок.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. Рівненський міський суд відсторонив чиновника від займаної посади.

Співробітники СБУ перевіряють інформацію щодо інших епізодів протиправної діяльності посадовця, а також причетності інших службових осіб реєстраційної служби до корупційної схеми.

Управління Служби безпеки України в Рівненській області звертається до всіх осіб, які зазнали неправомірних дій з боку службових осіб реєстраційної служби Рівненського районного управління юстиції з проханням повідомити про факти вимагання неправомірної вигоди за телефонами: 22-43-43 або на телефон «довіри» 67-86-06.

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.