Півтисячі мешканців Рівненщини подали документи на виготовлення біометричних паспортів

Аби виготовити закордонний паспорт нового зразка, до Державної міграційної служби України УДМВ в Рівненській області вже звернулося 510 мешканців Рівненщини. Для виготовлення документів встановили спеціальне обладнання.

Наразі це лише одна робоча станція в області, розповіли працівники міграційної служби. Разом з тим, до кінця першого кварталу таке ж обладнання встановлять у територіальних підрозділах міст Дубно, Сарни та обласного центру. А вже до кінця І півріччя – в усіх територіальних підрозділах Рівненщини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Разом з тим, за кордон можна буде їздити і зі старим документом. Паспорти старого зразка зберігатимуть чинність до завершення строку дії. Більше того, громадяни України можуть відмовитися від біометричного паспорта з релігійних міркувань і отримати паспорт нового зразка, але без чіпа.

Довідково: Закордонний паспорт нового зразка виготовляється у формі книжечки і складається з 32 сторінок з додатковим ступенем захисту. В обкладинку нового закордонного паспорта вмонтовано електронний чіп, на який в електронному вигляді вноситься інформація про власника документа та біометричні дані - відцифровані підпис і фото, а також відбитки пальців рук. Фотографування і сканування відбитків пальців рук здійснюють працівники міграційної служби під час прийому документів. Паспорт, як і раніше, діятиме упродовж 10 років.

Ключові слова: 

Коментарі

А рішення Верховного суду про те, що вартість бланку входить у держмито і її протизаконно збирати повторно - Авакова не стосується як і його папєрєднікіфф!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.