Рівненські націоналісти закидали міський відділок міліції піротехнікою

Сьогодні, 15 січня о 17 год. на Майдані Незалежності  зібралися рівненські націоналісти. Хлопці були в балаклавах або ж масках. Метою їх збору був протест проти побиття правоохоронцями учасників АТО.

На початку мітингу, один з учасників у рупор прочитав усім присутнім звернення від патріотичних організацій міста Рівного.

Після чого, хлопці вишикувались у шеренгу та рушили до міського відділку міліції.  Всю дорогу, громада вигукувала лозунги про Київську русь, Путіна, A.C.A.B., також скандували про «Правий Сектор».

Діставшись до вулиці Пушкіна, хлопці голосно почали повторювати лозунг про «мусорів», а підійшовши безпосередньо до воріт, влаштували на вулиці справжнє «фаєр шоу». На територію міського відділку полетіло безліч петард, димових шашок, та інших різноманітних піротехнічних виробів. Навіть було чути як розбивається скло.

Коли настало невеличке затишшя, до мітингувальників вийшов виконувач обов'язків начальника Рівненського міського відділу міліції Василь Зелінський, та попросив громаду заспокоїтись. Після чого зав’язався короткий діалог.  Громада почала вимагати, щоб до неї вийшли ті представники міліції, які підозрюються у побитті учасників АТО.  

Поки тривала розмова, у воротах міліції зібралось чимало людей, проте тільки половина з них була у форменному одязі.  Один чоловік без форми постійно ходив від воріт до громади і назад.

Довго розмова громади з в.о. начальника Рівненського міського відділу міліції не тривала,   і мітингуючі почали шикуватись у лаву.  Побачивши це, декілька людей без форми відразу підійшли до першого ряду мітингуючих і почали емоційно до них звертатись, це не зупинило громаду, і активісти рушили вперед, до воріт подвір’я міського відділу міліції. Один з чоловіків без форми зі словами – «Іди сюда, с..а» ,почав зривати балаклави з голів хлопців.

Штовханина тривала недовго, ворота швидко закрили, і мітингувальники не змогли потрапити на територію відділу міліції.  Натомість, почалась нецензурна словесна перепалка, як з боку активістів, так і з двору міського відділу.  З-за паркану лунали фрази «Я на АТО був!».

Після того, як громада відступила від воріт, Василь Зелінський знову вийшов до активістів, та почав діалог.  Активісти почали висловлювати свої претензії, у відповідь на які, Василь Зелінський пропонував зустрітися та обговорити ситуацію. Під час цієї розмови, з подвір’я міського відділку, в громаду полетіла петарда, та зірвалася прямо під ногами в.о. начальника Рівненського міського відділу.

Висловивши всі свої вимоги, активісти пішли, але обіцяли повернутися через три дні, якщо міліція не почне працювати так як потрібно.

Сам Василь Зелінський прокоментував ситуацію так :

- Такі дії молодих людей підпадають під статтю «дрібне хуліганство», з цим ми будемо розбиратися.  Про начебто побиття міліціонерами учасників АТО  - є відео , яке спростовує цю інформацію. Якщо вони повернуться через три дні, то не потрібно влаштовувати такого як сьогодні, можна просто все обсудити.- розповів виконувач обов'язків начальника Рівненського міського відділу міліції Василь Зелінський.

Всього мітингувальників було близько 50 чоловік. Проте, мітинг вирішили підтримати і декілька людей похилого віку, які пильно спостерігали за подіями, та дуже хвилювалися щоб хлопців – активістів не побили.

Ключові слова: 

Коментарі

Цікаво що про цю "муть" скажуть СПРАВЖНІ представники ПС, а не дітвора і "герої" в масках..
Сканудувати проти свавілля, влаштувавши свавілля.. масло масляне, любі друзі

Василь Зелінський:
...Про начебто побиття міліціонерами учасників АТО - є відео , яке спростовує цю інформацію...

«Цеховики», і тільки. Вигороджують своїх.
Відносно «сп’янілих» військовослужбовців, затриманих 09.01.15 на автовокзалі Рівного.
Я, Іван Левчун, Михайла вивозив із села. Він був абсолютно тверезим, проводжала мати з дому без спиртного, бо далека дорога не для п’яного.
Біля 13 год ми заїхали у Дубенський військомат, Михайлу поставили відмітку про вибуття, і я підвіз на автостанцію Дубна. Посадили Михайла в автобус, здається Радивилів-Рівне. Везти на Рівне нас відмовив, бо автобусом дешевше. Водій автобуса допоміг розмістити речі і Михайло поїхав на Рівне.
Зі слів Михайла, приїхавши на автовокзал Рівного, він передзвонив товаришам по службі, що мають разом їхати у частину, які сказали, що виїжджають із Володимир-Волинського о 15 год.
Михайло чекав у приміщенні автовокзалу, нікуди не відлучався, воду купляв поряд, був поряд біля своїх сумок, наряд міліції біля нього проходив, але не підходив.
Після 18 год під’їхав бус, зупинившись на центральній вулиці біля автовокзалу. Двох товаришів, один з яких у цивільній формі, прийшли до Михайла, щоб допомогти занести речі. Зустрівши хлопців, Михайло показав товаришу у цивільному дорогу до туалету, і товариш вийшов на внутрішню територію автовокзалу. Товариші п’яними не були.
Михайло, взявши сумки з другим товаришем, що ніс бронежилет, пішли до центрального виходу. Їх зупинили двоє міліціонерів у коридорчику на виході (видно недосяжна зона для камер спостереження) із запитаннями: Чого курите? Чого галасуєте, кричите? У товариша у руках цигарка була, але не прикурена.
Ніхто з міліціонерів не представився, не назвали причину затримання –«Будемо розбиратись. Ідемо в кабінет». Документів не просили показати. Сержант поштовхав товариша Михайла, який не бачив причин для затримання, у кімнату для міліції. Михайло послідував з речами перед прапорщиком. Коли сержант заводив бійця у кімнату, штовхнув так, що солдат вдарився головою, розбивши брову та отримавши синця під оком (видно недосяжна зона для камер спостереження). У кімнаті уже сидів третій військовослужбовець, що так і не попав до туалету, бо його затримав третій міліціонер, як тільки вийшов на подвір’я автовокзалу у напрямку туалету.
У кімнаті міліціонери запитали про бронежилет, звинувативши у крадіжці і перепродажі того, що купляється в тому числі за кошти міліціонерів, які вони надають на підтримку бійців АТО. Словесний «наїзд» на хлопців прапорщик організував у традиціях кримінальних серіалів.
Перевірили у хлопців кармани, у Михайла забрали військовий квиток, взяли бумажник, але після перевірки вмісту повернули власнику. Після карманів перевірили поклажу. На зауваження Михайла, що не можна забирати документи у військовослужбовців, сказали – що ми хочемо, те будемо дивитись.
Документів товариши Михайла не мали із собою, то послали цивільного до буса за документами, який повернувся з водієм-волонтером, якого міліціонери вимагали вийти з кімнати як стороннього. Волонтерові вдалося впросити міліціонерів поговорити з ними без хлопців, які вийшли з кімнати. За хвилин три волонтер вийшов з кімнати з речами Михайла і військовим квитком сказавши «Хлопці, сідаємо в машину, бо і так запізнюємось».
В частину хлопці прибули вчасно.
Василю Зелінський! Або свідомо брешеш, або тебе підставляють...

Листівку-звернення писав першокласник?!
Помилка на помилці!

"ставлення до прцівників які ВАС захищають":))))))))))))))))))))))))ржунємаху:)))))))))))))з такими захисниками, і нападників не потрібно:))і, вкотре, хто там їх тримає на ланцюгу?:)))чемодан-трудова книжка-народне господарство-приватний бізнес:)) і, попутного вітру, суспільство стане безпечнішим від таких захисників ,як мельники-блізнякови і інша гоп-компанія...

Ну може вже хватить проплачені статті ліпить, я вчора як раз в 100м був коли почався цей двіж, кароче пришли не понятно хто чоловік 40 відразу з журналістами 40-50хв. потусили покидали пітард, покричали ненормативну лексику (думаю людям які живуть в будинках поруч було дуже приємно) дали коментарів журналіснікам і розішлись. Чесно кажучи мені вирішення проблем за допомогою кучки пацанів в масках вже набридла. Я аби хотів також можу сотки 2-3 зібрать пацанів і прийти тоже рішать те що мені вигідно і хто мені за це заплатить. Але де логіка? Хочемо розвинене демократичне суспільство то вчіться вирішувати питання в правовому полі!

По-перше свідчень чи заяв про побиття ніхто не давав,По- друге Віктор Корнієнко він же Лєвальот є кримінальним авторитетом,а не мусором і збив він одну людину на вул. Макарова. За базар треба відповідати Роману Ковалю,який ще якимось дивом все ще намагається представлятися то Правим Сектором,то націоналістом,якого вигнали з Конгресу Українських Націоналістів,то побратимом Василя Червонія, яким Коваль не був ,це підтверджують соратники і друзі Червонія.Зібрав десяток молодиків ніби рівненських ультрас,футболу. Як на належному рівні в Рівному вже давно немає,дякуючи голові обласної федерації Михайлу Кривку, та регоналам,яким зараз прислуговує Коваль і давно вже їм продався.

Прочитал статью и мягко говоря в а**е ! Журналисты пишут то что им говорят и за ту якобы правду которая им выгодна. Беспредел полный устроили малолетки . Приписали сюда еще пенсионеров, совсем все плохо с фантазией. Свои домыслы будете писать в детской литературе. Обьективно тут ни одного слова нет . Вам конкретно говорят о том , что есть видео - а вам лиш бы покричать. На ато парни не едут, там убить могут? А как тут скакать- горои сраные! Сами вражду сеете между людьми! Идиоты - ничего святого нет !

З 2006 року всі пільги для працівників міліції були зняті тодішнім міністром МВС Юрієм Луценком проте заробітня платня з 2006 року для працівників міліції не підвищилась ні на одну гривню а пенсійний вік та виплати при вході на пенсію бажають кращого тому моя думка реформи потрібно починати з ВАШОГО ставлення до прцівників які ВАС захищають а не казати що МИ їх годуємо з наших податків, з ВАШИХ податків простий міліціонер вже вмер би давно.

А чого ж такі ГЕРОЇ ховають свої мордяки під балаклавами? Заказуха....

Дітям дали пару грн і вони пішли показувати шоу для тв ,, сумно ( всі рвуться до влади хто як може, мені якщо чесно вже соромно за такий бред

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.