Рівненський облвійськомат: мобілізованих готуватимуть у кілька етапів

Нині у облвійськоматі тривають підготовчі заходи з проведення часткової мобілізації. На Рівненщині планують призвати до ЗСУ майже тисячу військовозобов’язаних. Про це розповіли в Рівненському облвійськоматі.

Найбільше ж потребують поповнення лави механізованих підрозділів, танкістів та артилеристів. Також затребувані фахівці протиповітряної оборони, зв’язку, ремонтники, спеціалісти радіоелектронної боротьби й техніки різних напрямків.

У ході четвертої хвилі мобілізації призвані громадяни пройдуть підготовку в декілька етапів. Перший етап – це загальновійськова підготовка для офіцерів, сержантів та солдатів. Сюди входить медична, тактична, вогнева та інженерна підготовка. Далі буде проводитися фахова підготовка за спеціальністю. Вона триватиме 26 діб. Після цього особовий склад буде направлений в підрозділи для проведення бойового залагодження терміном до 15 діб. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки у військові навчальні заклади. Кваліфіковані солдати і сержанти направлятимуться до навчальних центрів.

Ключові слова: 

Коментарі

Хай мобілізують держслужбовців з ОДА - треба ж скоротити 20 відсотків, от хай і йдуть в військо, а то протирають штани.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.