Сьогодні виселятимуть рівненську родину із власної оселі через борги

Сьогодні, 16 січня, об 11 годині рівненську родину виконавча служба виселятиме із власної оселі через борги. По вулиці Мельника 14 проживає сімя, яка заборгувала гроші банку. На зазхист родини стали депутати та активісти "Правого сектору" та "Кредитного Майдану".

- Власник квартири мав кредитні борги, тому банк продав його автомобіль та квартиру без попередження: під’їхав евакуатор і забрав «Фольксваген Каген» 2005 року випуску та повіз в невідомому напрямку. Пізніше з’ясувалося, що його за 17 тисяч гривень придбав колишній прокурор (його дружина працює в тому банку бухгалтером). А чотирьохкімнатну квартиру продали за 174 тисячі гривень. Її придбав пан Вадим, який купив її за зниженою ціною, бо дав хабара. Він цього сам не заперечує, - розповів  депутат міської ради Анатолій Чугуєвець. 

За словами Анатолія Чугуєвця, виселяти людей із квартири, окрім виконавчої служби, буде рота міліції громадської безпеки спеціального призначення (екс-«Беркут»). 

​На місці події працюватиме журналіст сайту "ВСЕ". Отож подробиці читайте згодом.

Коментарі

А що порушила виконавча служба, торгівельна організація, чи покупці котрі придбали майно з торгів? Всі дії проводяться згідно рішення суду, де в резулютивній частині розписано яким чином повинно бути реалізоване майно.
На цьому прикладі побачимо що візьме верх і яка в нас держава: правова чи БАНДИТСЬКА

"Фольксваген Каген" - не існує такого автомобіля

Все вірно, нехай Павий сектор керує. Нафіга та Держава і ті Закони! Анархія - мати порядку!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.