Організаторам пікету міліції у Рівному загрожує відповідальність за хуліганство

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", 15 січня рівненські націоналісти в балаклавах та масках пішли пікетували будівлю міськвідділу міліції. Метою їх збору був протест проти побиття правоохоронцями учасників АТО.

У результаті пікету відбулася штовханина.

Як повідомив заступник начальника УМВС, начальник кримінальної міліції полковник Володимир Голубош, відомості за цим фактом внесені до журналу єдиного реєстру.

- Чи буде відкрито кримінальне провадження за фактом хуліганства - вирішить слідство. Наразі можу сказати, що не дивлячись на те, що чоловіки були в балаклавах, нам відомі імена організаторів і учасників пікету, - сказав Володимир Голубош.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Для Володимира Голубош відносно «сп’янілих» військовослужбовців, затриманих 09.01.15 на автовокзалі Рівного.
Я, Іван Левчун, Михайла вивозив із села. Він був абсолютно тверезим, проводжала мати з дому без спиртного, бо далека дорога не для п’яного.
Біля 13 год ми заїхали у Дубенський військомат, Михайлу поставили відмітку про вибуття, і я підвіз на автостанцію Дубна. Посадили Михайла в автобус, здається Радивилів-Рівне. Везти на Рівне нас відмовив, бо автобусом дешевше. Водій автобуса допоміг розмістити речі і Михайло поїхав на Рівне.
Зі слів Михайла, приїхавши на автовокзал Рівного, він передзвонив товаришам по службі, що мають разом їхати у частину, які сказали, що виїжджають із Володимир-Волинського о 15 год.
Михайло чекав у приміщенні автовокзалу, нікуди не відлучався, воду купляв поряд, був поряд біля своїх сумок, наряд міліції біля нього проходив, але не підходив.
Після 18 год під’їхав бус, зупинившись на центральній вулиці біля автовокзалу. Двох товаришів, один з яких у цивільній формі, прийшли до Михайла, щоб допомогти занести речі. Зустрівши хлопців, Михайло показав товаришу у цивільному дорогу до туалету, і товариш вийшов на внутрішню територію автовокзалу. Товариші п’яними не були.
Михайло, взявши сумки з другим товаришем, що ніс бронежилет, пішли до центрального виходу. Їх зупинили двоє міліціонерів у коридорчику на виході (видно недосяжна зона для камер спостереження) із запитаннями: Чого курите? Чого галасуєте, кричите? У товариша у руках цигарка була, але не прикурена.
Ніхто з міліціонерів не представився, не назвали причину затримання –«Будемо розбиратись. Ідемо в кабінет». Документів не просили показати. Сержант поштовхав товариша Михайла, який не бачив причин для затримання, у кімнату для міліції. Михайло послідував з речами перед прапорщиком. Коли сержант заводив бійця у кімнату, штовхнув так, що солдат вдарився головою, розбивши брову та отримавши синця під оком (видно недосяжна зона для камер спостереження). У кімнаті уже сидів третій військовослужбовець, що так і не попав до туалету, бо його затримав третій міліціонер, як тільки вийшов на подвір’я автовокзалу у напрямку туалету.
У кімнаті міліціонери запитали про бронежилет, звинувативши у крадіжці і перепродажі того, що купляється в тому числі за кошти міліціонерів, які вони надають на підтримку бійців АТО. Словесний «наїзд» на хлопців прапорщик організував у традиціях кримінальних серіалів.
Перевірили у хлопців кармани, у Михайла забрали військовий квиток, взяли бумажник, але після перевірки вмісту повернули власнику. Після карманів перевірили поклажу. На зауваження Михайла, що не можна забирати документи у військовослужбовців, сказали – що ми хочемо, те будемо дивитись.
Документів товариши Михайла не мали із собою, то послали цивільного до буса за документами, який повернувся з водієм-волонтером, якого міліціонери вимагали вийти з кімнати як стороннього. Волонтерові вдалося впросити міліціонерів поговорити з ними без хлопців, які вийшли з кімнати. За хвилин три волонтер вийшов з кімнати з речами Михайла і військовим квитком сказавши «Хлопці, сідаємо в машину, бо і так запізнюємось».
В частину хлопці прибули вчасно.
Службове «розслідування» відносно побиття міліціонерами вояків на автовокзалі Рівного так і «не виявило» технології вибиття коштів у пасажирів, що поспішають сісти в автобус (проходячи коридорчик при центральному виході) і не мають часу на свій захист від наїзду "захисників"-міліціонерів.
Так, що Володимир Голубош - ...службове розслідування за фактом побиття бійців АТО на центральному автовокзалі, про це йдеться в повідомленні прес-служби міліції... - є брехнею і відпискою. Організатори пікету міліції праві!

Я стояв з боку і чув як працівники міліції знову взялися фабрикувати справи,так як людина яку звинувачують і шиють справу,був за кордоном,то якщо це правда, то начальник міліції співучасник кримінальної справи,так як підписує сфабриковані справи,на мою думку з метою отримання винагороди.Так що нічого не змінилося ,Хлопці молодці,а от начальнику міліції який прикриває злочин і є співучасником на мою думку йому світить 15 років,якщо доведуть справу. Потрібно зібрати докази що чоловік був закордоном,копію справи яка сфабрикована,та подати керівництво до суду ,,хотя там теж злочинці сидять,і фабрикують справи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.