Рівненську родину сьогодні не виселятимуть на вулицю

Представники "Кредитного Майдану", кілька депутатів Рівненської міськради і представники громадськості зібралися біля будинку Мельника 14 у Рівному. Причиною стало виселення сімї через несплату кредиту для банку Аваль. Також на місці присутні преставники виконавчої служби та правоохоронці, які забезпечують охорону громадського порядку.

Як розповів голова ГО "Рівненський Кредитний Майдан Євгеній Жуков, все що відбувається сьогодні і з цією родиною нагадує рейдерство 90-х років, адже банк Аваль забрав за борги по кредиту магазин, що на вулиці Шевченка 9 у Рівному , 4-х кімнатну квартиру та автомобіль, який належали родині, за смішнішною ціною.

- Всі ми розуміємо, що зараз можна знайти вихід із ситуації по-іншому, чим і займатимуться представники "Кредитного Майдану. Такі випадки зараз непоодинокі, тому потрібно шукати вихід із ситуації, аби не виселяти людей на вулицю. Кредитний Майдан разом із власниками квартири проситиме, щоб виконання рішення виконавчої служби перенесли принаймні до судового засідання  яке відбудеться 27 січня. Адже власник квартири подав у суд на оскарження рішення, - розповів Євгеній Жуков.

Наразі на місці події залишаються представникиКредитного Майдану" і кілька депутатів Рівненської міськради і представники громадськості.  ЕксБеркуту, як анонсувалось не приїхали. Як запевнили представники виконавчої служби вони не виселятимуть на вулицю людей силою і зараз складають акт про те, що представники громадськості перешкоджають їм виконувати рішення про виселення. Детальніше про перебіг конфлікту читайте згодом на сайті "ВСЕ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.