Торік центри зайнятості Рівненщини працевлаштували 30 тисяч людей

У 2014 році послугами служби зайнятості Рівненщини скористалося майже півсотні тисяч безробітних. Роботу, за сприяння центрів, отримали більше 30 тисяч людей.

За інформацією Рівненської ОДА, на нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  працевлаштовано  696 мешканців Рівненщини.

Майже тисяча безробітних за рахунок одноразової допомоги започаткували власну справу. У громадських і тимчасових роботах взяли участь більше 6 тисяч осіб, а професійне навчання у центрах зайнятості пройшли 10 тисяч безробітних.

У середньому на 1 вакансію претендувало 20 безробітних. Найвищий показник навантаження на одне вільне робоче місце у Зарічненському, Млинівському та Володимирецькому районах, найнижчий – у м.Рівне, Костопільському та Сарненському районах.

Станом на 1 січня кількість безробітних в центрах зайнятості області становить 17 тисяч осіб, більше 55 відсотків з них жінки. Також половина зареєстрованих – це молодь та сільські жителі. На ринку праці затребувані кваліфіковані робітники з інструментом, торговці та працівники з обслуговування технологічного устаткування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.