На Рівненщині СБУ і МВС розбиратимуться з інтернет-провокаторами

Здолбунівский активіст, політик і громадський діяч Микола Орлов подав заяву до Служби Безпеки України, щодо використання його імені, ніку та назв організацій до яких він має відношення в розповсюдженні сепаратиських закликів і поширенню недостовірної інформації. Відповідну заяву було розміщено на інтенет-сайті "Здолбунів сіті".

"Мета цих дій зрозуміла – використовуючи принципову позицію та гострі матеріали Здолбунів сіті та Миколи Орлова – ввести в оману читачів, створити негативний імідж заколотника до протиправних дій та самим уникнути відповідальності. Швидше за все – це справа рук зовнішнього агресора, який таким чином, за допопомогою безвідповідальних Інтернет ресурсів, поширює розкольницькі настрої на Західній Україні". - говориться у повідомленні на сайті "Здолбунів сіті".

Микола Орлов

Як повідомляється, подані письмові заяви до здолбунівського райвідділу міліції та СБУ із проханням знайти і покарати винних.  Здолбунівська міліція заяву прийняла, розглянули її у присутності начальник міліції – майор Олександр Панасюк та начальник громадської безпеки підполковник Сергій Криса. Так само заяву Миколи Орлова прийняли й у міжрайонному управлінні СБУ Як зазначає видання, заява була прийнята навіть в обідню перерву, однак порекомендували звертатись до обласної СБУ.

Нагадаємо, що останнім часом невідомими, в коментарях на різних інтернет-ресурсах Рівненщини, ведеться спрямована робота на розпалювання ворожнечі та поширення сепаратиських закликів. А в соціальних мережах з'явилась закрита спільнота "Ровенська Народна Республіка". Це може свідчити, що спецслужби сусідньої держави намагаються розбурхати ситуацію, за зразком Донбасу. Аби цього не сталось потрібна пильність і увага жителів Рівненщини та ефективна робота українських спецслужб і правоохоронних органів.

Коментарі

Явно заказуха проти Орлова всяких конкурентів. Думаю без теперішнього мера Здолбіка не обійшлося (йому найбільше це вигідно). Риг ригом!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.