Рівненський "кіборг": ми зайшли на 2 кілометри в Донецьк

Як повідомлялось раніше, кілька днів поспіль точились запеклі бої українських вояків з проросійськими бойовиками в районі Донецького аеропрту. Як повідомив телефном один з бійців 93-ї окремої механізованої бригади, українські військові відбили всі атаки на летовище і пробились в сам Донецьк. Подекуди підрозділи ЗСУ просунулись вглиб міста на два кілометри.

"Ми зайшли в місто десь кілометри на два. Вирівняли лінію оборони і відкинули ворога від аеропрту. Не треба було їм нас злити. Самі нарвались і тримали по зубах. Видно в приціли, як бойовики розбігаються, сідають в машини, автобуси і втікають. Зараз стало трохи тихіше, з'явилась можливість хоч нормально поїсти за дві доби. Може й вдасться поспати". - розповів боєць 93-ї бригади.

Ключові слова: 

Коментарі

Це дуже "праведно" розв'язати війну в сусідній країні, яку постійно називали "братським народом". Верх "праведності" привезти на нашу землю чеченських бандитів кадировців. І вже геть по православному прикриватись іменем Господа вбиваючи тих, кого раніше називали братами. Які, до речі, ніколи на вас не нападали першими. Почитайте Біблію, там є історія про Каіна і Авеля. 

Господь хранит праведных!!!
Вас, развязавших кровавую бойню, он покарает. Что уже и происходит!
Так что взывать ко Господу Богу вам придётся о помиловании, шановний.

Дэзинформируйте врага. Давайте сообщения, что вы, где то там под Харьковом, тушите цистерну. Бейте врага его же методами.

Храни Вас господь!!!Выбейте эту кацапскую нечисть с моего города....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.