Рівненська обласна федерація футболу обере нового керівника?

Як стало відомо сайту "ВСЕ", у середу 4 лютого 2015 року відбудеться звітно-виборча конференція Рівненської обласної федерації футболу. На ній, нібито, планується заслухати звіт голови федерації Михайла Кривка та його заступників. Та провести вибори керівництва федерації і її керівних  органів.

Як відомо, Михайло Кривко був обраний головою Рівненської обласної федерації футболу ще в 2012 році. У своїй кар’єрі Михайло Кривко довгий час працював на державній службі, здебільшого в освітній  галузі. Його зоряний час, як чиновника, припав на період правління Віктора Януковича. Тоді пан Михайло став першим заступником голови Рівненської обласної ради. В той же час отримав від Віктора Януковича орден "За заслуги" ІІІ ступеня: "за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економіний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм". Так було сказано в Указі колишнього президента підписаного 27 червня 2013 року.

У 2014 році Михайло Кривко втратив посаду першого заступника облради в результаті революції Гідності. Нині ж, як стверджують обізнані джерела, що 4 лютого він вочевидь втратить й посаду голови Рівненської обласної федерації футболу. 

Коментарі

Хотілося б поговорити з автором даної інформації. Особливо відносно "зоряного" часу Кривка. Нехай ця людина зателефонує на мій робочий телефон, який є в інтернеті. Більше того біографія Кривка опублікована в Інтернеті. І там чітко видно, навіть, "зоряний" час. А писати дурню без підпису кожен баран може. Вибачте за грубість, але підписуватись і відповідати за свої слова потрібно. Без поваги А. І. Дубенчук. Якщо автору публікації так буду простіше повідомляю інтернет адресу: dubenan@mail.ru. Чекаю відповіді.

Ну, та нехай вже чоловік займається своїм бізнесом спокійно. А якщо бажає розвивати спорт, то може спонсорувати його, як благодійник))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.