Рівненські журналісти перемогли сепаратистів в Інтернеті

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" у соціальних мережах з’явилася закрита спільнота під назвою "Ровенская Народная Республика". В цій групі розповсюджувались про вокативні та сепаратиські матеріали направлені на розкол України і посягали на її територіальну цілісність. Як вдалось з’ясувати журналістам, такі дії були скоріш за все результатом діяльності російських спецслужб в Україні. І мали на мені розпалювання ворожнечі в Україні в цілому і на Рівненщині зокрема.

Однак після публікацій у ЗМі про "Ровенску Народну Республику" та уваги до проблеми з боку українських спецслужб спільнота припинила своє існування. Ця закрита спільнота зникла з соціальних мереж. А на пошук "Ровенская Народная Республика" видається відповідь "Ваш запрос не дал результатов".

Це маленька своєрідна перемога рівненських журналістів і патріотичної спільноти над тими, хто намагається знищити мир на нашій землі та знищити державу Україна. Однак поки одні патріоти захищають нашу країну від агресора на Донбасі, інші – захищають Україну на інформаційному фронті.

Коментарі

Не вмієте висвітлювати інформацію, то хоча б просто друкуйте факти, без приставок: "можливо", "скоріш за всей", "ймовірно", "здається" тощо.
Ваш рівень-рівень вулично проститутки-БПМЖ (БОМЖа).

Якийсь контингент там імпортний. Декілька шмар під місцевих косять навіть.

https://vk.com/rnr_novorossia ось посилання. поміняли назву і все. вони не зникли. до речі є ще львівська https://vk.com/respublika_lv

Да... Подача інформації на рівні школярів молодших класів. ВАУ! Знищили шпигунів, врятували ВСЕСВІТ! Війна йде хлопці, справжня і кровопролитна. І за рахунок отаких як ви журналістиків, частина яких успішно почимчикувала в ВР, цю бійню вдалось розкрутити. Досить фантазувати, дивіться на світ реально. А була непогана країна.

У Кривошеєва з Дюгом знову дефіцит новин???

Вони переназвуться і винирнуть з іншою назвою. Треба пересіювати їх френдів та відсліджувати їхню діяльність та інформативні злочини.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.