Іноземні провокатори тепер називають Рівненщину "гетьманатом"

Як повідомляв раніше рівненськийй інтернет-сайт "ВСЕ" після публікацій у Рівненських ЗМІ та пильності українських патріотів із соціальних мереж зникла сепаратиська группа іноземних спецслужб "Ровенская Народная Республика". На запит в соціальній мережі "ВКонтакті" у пошуку видавало "Ваш запрос не дал результатов".

Однак, як виявилось, провокаторам іноземних спецслужб не йметься. Після того, як їхню закриту спільноту закрили, вони відновили  свою про вокативну діяльність, але вже у вигляді «Гетьманату». Сепаратиські провокатори не видумали нічого кращого, як назвати свою групу "ГУ РНР. Гетьманат Украина. Новоросия". В цьому нічого дивного, адже насправді цим іноземним  агентам немає значення назва чи ідея, для них важливо лише дестабілізація ситуації в нашій країні і знищення України як держави.

Цікаво, що автора статті, яка призвела до ліквідації попередньої сепаратиської групи було занесено до чорного списку, аби не мав можливості слідкувати за подіями в спільноті. Але пильність і патріотичність жителів Рівненщини поховає ці плани тих, хто називав себе "братами". Й нову сепартиську спільноту чекатиме доля попередньої. 

Коментарі

https://vk.com/rnr_novorossia
є ця група і нікуди не ділась

Ви ще більше честь робите їм, звернувши на це увагу. Причому немаленьку, бачу. Навіщо цю нечисть піарити??? Там всього 4 сотні чоловік у заявках. З них відстотків 80 - з цікавості

Більшість учасників цієї спільноти громадяни Росії або росіяни. Місцевих майже немає, окрім журналістів (які зайшли з цікавості) і невеличкої кількості місцевої "вати". Ну й судячи по ІР у коментарях під цими матеріалами на сайті "кукловоди" зі Старої площі у місті Мацквабад)))

а чого "іноземні" ?...хіба свого лайна у нас мало?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.