Рівнян частуватимуть фруктовою піцою та німецьким чаєм

Рівненська піцерія "Авеню" вже більше семи років залишається місцем, куди після кожного візиту хочеться повертатися знову й знову. А нещодавно заклад постав в оновленому амплуа, адже в піцерії відбувся ремонт, який надав ще більшої ошатності та наповненості.

Десятки рівнян вже встигли поділитися своїми позитивним відгуками щодо оновленого формату піцерії "Авеню". Не менше сподобалася відвідувачам закладу і фруктова піца, яка вже з перших днів стала лідером замовлень.

Інколи так хочеться звичайні речі побачити з іншої сторони. Якщо у вас такий настрій  – фруктова піца саме для Вас! Адже така піца – це політ фантазії, який віднесе вас у країну чудового та незабутнього смаку повітряного сиру та ніжних тропічних фруктів. Не бійтеся експериментувати, тому що це зажди виходить дуже-дуже смачно.

А рівняни, які цінують свій час та отримують задоволення від кожної хвилини життя, можуть зупинити мить, насолоджуючись спілкуванням за чашечкою німецького чаю. Взагалі, не офіційно, німців вважають одними із найбільших гурманів чайних напоїв після китайців та англійців.За історичними довідками у Німеччині чай вперше згадується в 1650-і роки. Підтвердженням цьому є аптечні цінники: "Herba thea", які згадуються в 1657 у Нордхаузені, а у 1662 в Лігниці та Ульмі.

Найбільшим прихильником чаю вважався німецький лікар Корнеліус Деккер, відомий також як Бонтеку, який стверджував: "Чай може допомогти людині виснаженій, і тій, що однією ногою стоїть у могилі, він додасть їй силу і дасть нове життя". Він вважав, що 50 чашок чаю в день цілком достатньо: можна пити ще більше, але 200 чашок - це природна межа. Однак, вірити цій гіпотезі чи ні - справа індивідуальна, але спробувати на смак німецький чай має кожен, кому подобається цей напій.

Сьогодні "Авеню" – це бренд, який гарантує високу якість їжі, якісне обслуговування з комфортною атмосферою та відповідним стилем. Завітайте до піцерії гриль-бару та переконайтеся, що якісне і смачне в першу чергу має бути доступним та незабутнім!

Знаходиться "Авеню" за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 7. Тел.: (0362) 26-75-32.

на правах реклами