Рівнянкам відкрили секрет нарощення волосся

Сьогодні нарощення волосся – це Ваш шлях до досконалості та підкреслення природньої жіночої краси! Жінки з красивим довгим волоссям завжди привертали увагу чоловіків. Адже волосся є один із секретів жіночої чарівності. Ми робимо для краси нашого волосся все, що можемо: ведемо здоровий спосіб життя, їмо корисні продукти, вибираємо правильні засоби для догляду, але все таки ефект від цього не завжди тішить нас. 

Однак, вихід є! Нарощення волосся - один зі способів кардинально змінити свій зовнішній вигляд. Ця процедура дозволяє перетворити коротке та рідке волосся на довге та густе, створювати яскраві відтінки пасмами для нарощення різних кольорів, не піддаючи своє волосся фарбуванню. Якість матеріалів вдосконалюється з кожним днем, а різноманітність видів нарощування дозволяє здійснити усі бажання клієнток.

Завдяки багаторічному досвіду нарощування волосся, рівненський салон «Masterhair» отримав звання одного із найпопулярніших місць де можна якісно та за оптимальною ціною наростити волосся. Але зазвичай рівнянки вагаються: варто чи ні так кардинально змінювати імідж. Тому, щоб дізнатися усі тонкощі такого перевтілення, ми поспілкувалися із майстром рівненського салону «Masterhair» Мирославою Мишкевич.

Кореспондент у діалозі задала найрозповсюдженіші запитання, які зазвичай виникають при бажанні змінити свій імідж за допомогою нарощування волосся:

- Нарощувати волосся можна всім

- Процедура нарощування волосся виконується тільки на здорове волосся, в іншому випадку неминуча часткова втрата як свого волосся, так і нарощеного. Нарощування волосся не можна робити при підвищеній чутливості шкіри, вегето-судинної дистонії, прийомі сильнодіючих антибіотиків або деяких гормональних препаратів.

- Нарощувати волосся можна будь-якої довжини і густини, навіть при найскромніших особистих даних

- Дуже важливо при підборі волосся (довжина, густота, структура волосся) враховувати особисті дані. Здорове та тонке волосся може не витримати занадто великої ваги нарощеного волосся.

- Корекція нарощеного волосся

- Корекція волосся робиться після 3-3,5 місяців після нарощування. Після цього терміну відбувається заплутування волосся в точках нарощування, що ускладнює зняття волосся і робить його болісним.

Нарощування волосся можна зробити у будь-якого майстра (по оголошенню)

- Дуже часто доводиться робити перенаращування із заміною волосся клієнтам, які вирішили зробити цю процедуру у непрофесіоналів. Найчастіше такі «майстри» обманюють, видаючи низькосортне волосся за волосся високої якості. 

- Нарощене волосся не вимагає особливого догляду

- Доглядати за нарощеними волоссям потрібно не менше, ніж за власним, якщо хочете, щоб протягом всього часу воно залишалося красивим і здоровим. Не можна розчісувати мокре волосся - це може пошкодити його. Попередньо потрібно підсушити його феном. Фарбування, моделювання і хімічну завивку нарощеного волосся слід довіряти тільки досвідченому майстру з нарощування.

Нарощування шкідливе для власного волосся

- Правильно підібране волосся, оптимальний спосіб нарощування, дотримання правил догляду за нарощеним волоссям робить цю процедуру нешкідливою.

Як бачимо, процедура нарощення волосся має свої тонкі особливості, правила та вимоги. Однак разом із тим, мати довге та густе волосся - мрія чи не кожної справжньої леді. А здійснюють мрію за адресою: вул. Шевченка, 105. Телефон: 096- 54-75-956.

на правах реклами.