У Рівному розшукують псевдоблагодійників, які наживалися на дітях

Працівники відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Рівненській області встановлюють обставини вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини). У 2014 році зловмисники, під приводом допомоги дітям-сиротам, в центральній частині Рівного вони проводили збір коштів у скриньки, з використання праці неповнолітніх осіб.

Правоохоронці встановили, що на скриньках була розміщена наступна інформація «РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «БОГ, РОБОТА І ЗДОРОВ’Я», «ЗБІР КОШТІВ ДІТЯМ СИРОТАМ БЕЗХАТЧЕНКАМ ВИХОДЦЯМ ІНТЕРНАТІВ І ДОМІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ», «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ» з фотозбораженням малолітньої дитини напідвіконні.

З метою встановлення усіх обставин подій та об’єктивного проведення досудового розслідування, просимо громадян, які надавали грошову допомогу для осіб, що проводили збір таких коштів у Рівному, звернутися до УМВС України в Рівненській області за телефоном 0990225592.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.