Он лайн трансляція засідання Рівненського міськвиконкому

У вівторок, 20 січня 2014 року о 14:30, в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. Тут ви можете переглянути он лайн трансляцію засідання. 

 

16:29 Бюджет Рівного у 2015 році становитиме понад мільйон

Бюджетом Рівного на 2015 рік визначено доходи у сумі 1 061 890, 707 тисяч гривень. Це передбачає, що доходи загального фонду Рівного становитимуть 1 026 520,312 тисяч гривень, а доходи спеціального фонду - 35 370, 395 тисяч гривень, у тому числі бюджету розвитку - 5 721,4 тисяч гривень.

У свою чергу видатки бюджету Рівного в 2015 році становитимуть 1 010 140,752 тисяч гривень, а видатки спеціального фонду - 47 743,455 тисяч гривень.

Також у бюджеті передбачено 400,0 тисяч гривень на повернення кредитів до бюджету Рівного та надання кредитів з бюджету міста в сумі 4406,5 тисяч гривень, у тому числі надання кредитів із загального та спеціального фондів.

15:01 Мер Рівного пронує переймати у Росії комунальний досвід

Реформування житлово-комунального фонду в Україні може довести його до колапсу, якщо не буде програми на перехідний період. Про це під час засідання Рівненського міськвиконкому повідомив мер Рівного Володимир Хомко.

- Звичайно, позитивно, що в Україні реформують житлово-комунальну галузь і тепер не буде квартплати, а буде збір плати, яка встановлюватиметься місцевими управлінськими компаніями на утримання будинків. Це правильно. Але ж ви розумієте, що, наприклад, для того, щоб провести капітальний ремонт ліфту потрібно 140 тисяч гривень. Ви ж розумієте, що зібрати цю суму з підїзду при наших зарплатах складно. Тому було б добре, якби на перехідний період була б прийнята державна програма співфінансування. Ось, наприклад, у Росії подібні програми діють, - сказав Володимир Хомко.

14:54 Чи працюватиме рівненська "Сова" до опівночі спитають у міліції

Члени рівненського міськвиконкому зняли на довивчення питання про продовження режиму роботи кафе-бару "Сова", що на вулиці Гагаріна, з 22 до 24 години.

Мер Рівного Володимир Хомко аргументував це тим, що на засіданні виконкому не було начальника міськвідділу міліції, щоб почути точку зору правоохоронців, чи не порушуватиме заклад громадський порядок. Тому це питання розглянуть на наступному засіданні виконкому.

Нагадаємо, півроку тому це питання вже виносилося на розгляд виконкому. Тоді члени виконавчого комітету погодили, щоб "Сова" працювала до 24 години впродовж 6 місяців. Нині ж воно мало розглядатися повторно.

14:40 У Рівному змінився податок на нерухомість

Цьогоріч були внесені зміни до податків на нерухоме майно з фізичних осіб. Про це повідомив під час засідання Рівненського міськвиконкому начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга.

- Суть цих змін полягає у тому, що громадянам будуть надані пільги в оподаткуванні по житлу. Зокрема, змінами до закону пропонується сплачувати податок для квартир, площею від 60 м2, а для будинків - від 120 м2. Натомість ми пропонуємо, щоб сплачувавс податок для квартир площею від 70 м2. Відсоткова ставка становить від 0 до 2%. Так, відсоткова ставка для житлових обєктів становить 1%, для господарських будівель - 0,1% і для нежитлових приміщень - 1%, - розповів Віктор Шульга.

І хоча бюджет на 2015 рік викликав у членів виконавчого комітету низку запитань, вони таки підтримали це питання. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.