Рівненські бійці 16 годин відбивали атаку кадирівців біля селища Піски - Роман Коваль

Як повідомив журналісту сайту "ВСЕ" лідер "Правого сектору" Роман Коваль, зараз він разом із рівненськими бійцями Добровольчого українського корпусу (батальйон Правого сектору) повертаються додому із селища Піски, що знаходиться поблизу донецького аеропорту, .

- 18 січня, наші військові 16 годин підряд тримали оборону біля селища Піски Донецької області. Хлопці "дали по шапці" кадирівцям, підпалили три танки та відбили атаку. Героями цієї битви стали бійці за прізвиськами Тихий, Рудя, Макс та Піротехнік. Саме від них залежала наша перемога. Інші ж хлопці - штурмова група та група підтримки під керуванням комбата Чорного також героїчно тримали оборону. Ні москалям, ні кадировцям не вдалось розбити Правий сектор. Під вечір бойовики відступили і ми вийшли з-під Пісків. Серед наших є троє 300-тих, та двоє 200-тих. Рівненські лікарі надавали допомогу пораненим, хотілося б згадати і рівнянку Яну, яка теж допомагала рятувати наших військових, - розповів Роман Коваль.

Як повідомив Роман Коваль, хлопці дуже втомлені і завтра, буде організована з ними зустріч, адже вони - справжні Герої.

Ключові слова: 

Коментарі

Це як - приїхали, постріляли і поїхали ? Здали Піски ?

Нехай Коваль менше басні розказує! Правосєки, мля... Четверо перемогли всіх-всіх... Хєрої тепер!
Менше тринди, а ліпше звільни дорогу молодим ефективним лідерам і не ганьби ідеї націоналізму!

дєлєтанты не потрібні

Хлопці для підсилення вашої вогневої потужності візьміть в ряди солдата КРиВошЕєва, бо його ніякі повістки не беруть , він посто куленепробивний...

Молдці хлопці - герої, слава Вам, від громадян України, і уклін від мене. СЛАВА ГЕРОЯМ !!! Ви майбутні офіцери нашої держави - бийте ворогів міцно, ми завжди Вас підтримаєм.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.