На Рівненщині транспорт для дітей купуватимуть після внесення змін до бюджету

В області не вистачає 85 шкільних автобусів. Це з урахуванням тих, які минулого року з Рівненщини поїхали в зону АТО. Їх відправили шістнадцять, тринадцять не повернулось.

 Ці цифри озвучили на  засіданні постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності.

- Раніше область отримувала шкільні автобуси централізовано за рахунок коштів державного бюджету. Але сьогодні, в умовах кризи та війни нам слід шукати внутрішні резерви. Управління освіти та науки отримало доручення проаналізувати ситуацію з транспортуванням дітей до шкіл у районах, й  при внесенні змін до бюджету ми максимально врахуємо потреби, - сказав голова обласної ради Михайло Кириллов.

Крім того, члени постійної комісії заслухали керівників профільних управлінь щодо фінансового забезпечення у 2015 році галузі «Освіта»:

На проведення заходів та утримання закладів освіти в проекті обласного бюджету за рахунок загального фонду бюджету передбачено спрямувати 419165,9 тис.грн.,  що 19,4% більше порівняно із  2014 роком.

За рахунок коштів освітньої субвенції (160 166,3 тис.грн.)  в 2015 році буде утримуватись 4 загальноосвітні школи-інтернати, 11 спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів та Рівненський і Ясениницький навчально-реабілітаційні центри, Костопільський та Острозький ліцеї з посиленою військово–фізичною підготовкою. Передбачено відкриття дошкільної групи у Дубенській спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів, Чудельській спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів.

Середня вартість харчування дітей у цих закладах складе 45,5 грн., а у Костопільському обласному ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту– 67,3 грн.

На утримання 3 вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації (медичних коледжів комунальної форми власності) із загального фонду бюджету передбачається 46 365,0 тис.грн. Видатки на виплату стипендій студентам медколеджів передбачено в сумі 14170,5 тис.грн.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.