Рівнян на рік звільнять від сплати податку на нерухомість

З 2015 року згідно нових змін до податкового кодексу, рівняни мають сплачувати податок на майно в частиі податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Проте заступник міського голови Рівного, член бюджетної комісії Сергій Васильчук запропонував на рік звільнити рівнян від сплати цього податку.

Підтримав таку позицію і депутат Сергій Паладійчук, який зазначив, що готовий допомагати податковій інспекції проводити розяснювальну роботу серед населення щодо цього. Мовляв, люди зараз морально не готові платити цей податок.

Після обговорення члени бюджетної комісії прийняли рішення про те, що у 2015 році рівняни сплачуватимуть податок по цьому в розмірі 0% від розміру мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, загальними положеннями про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки передбачено, податок на обєкти житлової нерухомості. Зокрема, житлові будинки, прибудови до житлових будинків, квартири, котеджі, кімнати у багатосімейках, садові будинки, дачні будинки. 

А також обєкти нежитлової нерухомості - готелі, офісні будівлі, торгівельні будівлі, гаражі, склади та промислові будівлі, будівлі для публічних виступів, присадибні та інші будівлі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.