Онлайн трансляція бюджетної сесії Рівненської облради

21 січня відбудеться  сесія обласної ради, на якій затверджують обласний бюджет на 2015 рік.  Тут ви можете переглянути он лайн відео трансляцію та текстову версію сесії.  Початок о 11:00. 

 

 

12:20 Депутати Рівнеоблради пропонують скоротити бюджетників

На розгляд позачергової сесії Рівненської обласної ради було винесено рішення "Про скорочення штатної чисельності працівників бюджетної сфери".

Без особливого обговорення обласні обранці оперативно проголосували за це рішення. Підтримали його 53 депутати.

Як зазначається у проекті рішення, такий крок робиться з метою забезпечення економного та раціонального використання бюджетних коштів і скорочення адміністративних та господарських витрат у бюджетних закладах. 

12:14 Рівненська обласна рада просить визнати ДНР і ЛНР - терористичними організаціями

Депутати Рівненської обласної ради ухвалили звенння до парламенту з вимогою визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями. "За" проголосували 69 депутатів. 

12:12 Рівнеоблрада прийняла бюджет на 2015 рік

Після тривалого обговорення депутати Рівненської обласної ради таки підтримали проект рішення "Про затвердження бюджету області на 2015 рік".

Як зазначив голова облради Михайло Кириллов, хоча бюджет не досконалий, з лютого область має починати за ним жити, домовились вносити зміни до головного фінансового документу області вже найближчим часом.Надалі його довивчатимуть на комісіях.

12:11 Рівненські депутати відмовились співфінансувати територіальні громади

На сесії Рівненської облради депутат Олег Хомич запропонував внести зміни у програмі "Про обласний бюджет на 2015 рік"  та додати питання співфінансування територіальних громад та виділити 600 тисяч на співфінансування.

Це питання було поставлено на сесію, проте 37 депутатів проголосували "за", 34 депутати - не голосували за дану пропозицію.

12:06 Депутати не хочуть купувати квартири заступникам голови Рівненської ОДА

Депутати не хочуть купувати квартири заступникам голови Рівненської ОДА. Зокрема при розгляді бюджету депутат обласної ради Олег Хомич зауважив, що депутатський корпус не має допустити клуарного виділення коштів на придбання квартир заступникам голови Рівненської ОДА. 

- А то у нас раніше було вже таке ( квартиру за бюджетний кошт отримала заступник голови Рівненської ОДА Світлана Сад_ авт.), - обурився Олег Хомич. 

- Я вам гарантую, що жодних квартир чиновниками ніхто за бюджетні кошти не купуватимуть, - зауважив голова Рівненської обласної ради. 

12:00 Сім спортивних шкіл на Рівненщині залишились без фінансування

Як повідомили на сесії Рівненської облради, 31 грудня закрито 14 спортивних шкіл, тренери звільнені. Це спортшколи, де тренуються майстри спорту. Від бюджету буде залежати доля спецшкіл, тренерів, дітей, які там навчаються. Ці школи захищають честь нашої області на міжнародній арені

- Сказати що школи закриті це буде неправильно. З 1 січня школи не мають фінансування, але вони не закриті. Питання виникає по 7-ми школах, 6 з яких знаходяться у місті Рівне. На ці школи потрібно 2 мільйони 600 тисяч гривень. Вчора була селекторна нарада у міністерстві наголосили, що коштів з держбюджету не буде, але їх мають фінансувати з обласного бюджету і ні вякому разі їх не закривати, - повідомили на сесії Рівнеоблради.

Депутати прийняли "Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2015 рік". "За" проголосували 59 депутатів. Зміни та доповнення щодо фінансування шкіл мають прийняти до 27 лютого.

 

11:40 Кривун розкритикував програму розвитку Рівненщини

Депутати на засіданні сесії розкритикували Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2015 рік. 

- Ця програма - совок. Ті хто її писав, поставився безвідповідально. Вона мало не слово в слово така ж як і в попередні роки, - зауважив депутат обласної ради Віктор Кривун. - В мене запитання до новопризначеного голови Рівненської ОДА чи робиться щось щоб змінити цю ситуацію.

Натомість голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков закликав депутатів не критикувати огульно і прикриватися опозиційністю. А долучатися до змін.

- Я відкритий до спілкування, до нових пропозицій. Давайте разом це змінювати. А ті люди, які пишуть такі бездарні програми, будь згодом звільненні. 

Тим часом депутати підтримали програму, але пообіцяли її переглянути на засіданні обласної ради вже 27 лютого. 

 

11:12 Вихованці дитячих юнацьких шкіл заколядували рівненським депутатам на сесії

Сесія Рівненської облради розпочалась із пікету дитячих юнацьких шкіл Рівненщини. Вони виступають проти ліквідації навчальних закладів та зменшення фінансування.

Діти заколядували депутатам облради.

21 січня, депутати розглядатимуть та прийматимуть остаточні рішення із шести питань порядку денного:

 

1.  Про Програму забезпечення проведення протиепізоотичних заходів у Рівненській області на 2015-2017 роки

Доповідає: Лазарчук В.С. – начальник головного  управління ветеринарної медицини в Рівненській області.

2.  Про Програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2015 рік

Доповідає: Тимошенко І.О. – директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

3. Про обласний бюджет на 2015 рік

Доповідає: Біляк Л.А. – директор департаменту фінансів облдержадміністрації.

4. Про скорочення штатної чисельності працівників бюджетної сфери

Доповідає: Біляк Л.А. – директор департаменту фінансів облдержадміністрації.

5. Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо відновлення пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Доповідає: Мініч Г.І. – голова постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності

6. Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо проблем дитячого оздоровлення та відпочинку в 2015 році

Доповідає: Ткачук І.Ф. – депутат обласної ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.