У Рівному покажуть скромну чарівність Парижу

29 січня о 15:00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться персональна фотовиставка Наталії Компанцевої (м.Київ)

 

Париж – це місто-мрія, любимий, напевно, усіма. Важко знайти людину, що не мріє побувати в цьому прекрасному місті. Недарма ж, вже як афоризм звучить – "Побачити Париж і померти". Париж – це втілення всього кращого, створеного людиною, це незабутні емоції, якась особлива атмосфера міста, його вулиць, парків, не кажучи вже про архітектуру, музеї, палаци.

- Париж – це місто кохання і закоханих, які їдуть сюди з усього світу – з Японії, Китаю, Філіппін, щоб тут відзначити своє одруження. У кожного, хто побував у цьому місті – свій Париж. Найчастіше це Париж парадний, величний, чисто туристичний. Ну що можна побачити за 3-4 дні? Звичайно, насамперед його символи – Ейфелеву вежу, знаменитий Лувр, Тріумфальну арку, Нотр-Дам. Так, я теж їх побачила, всі ці символи. Але мені хотілося побачити й інший Париж, просто місто, в якому живуть звичайні люди, поспішають, розважаються, люблять один одного, гуляють, словом, живуть. Захотілося побачити Париж їх очима, на час розчинитися в них. Просто подихати одним повітрям з ними. Спочатку я думала, що це буде просто вулична фотографія, але як же без цих приголомшливих і різних людей, що живуть в цьому місті, повз яких не можна було пройти. Адже кожне місто, це, насамперед його мешканці. Ці чарівні француженки з їх особливим шармом і настільки ж привабливі чоловіки, починаючи від таксиста, який віз нас у готель з аеропорту і до продавця ковбас на Єлисейських полях напередодні Різдва. Загалом, вийшла серія "місто і його мешканці", в яких я просто закохалася. І, звичайно ж, тільки в чорно білому зображенні, як знімали це місто знамениті французькі фотографи. Не знаю, чи змогла я передати цю любов у своїх фотографіях, але твердо знаю одне: не треба вмирати, побачивши Париж, треба жити, щоб повертатися туди ще і ще, нескінченну кількість разів, - розповіла фотограф.

Організатори: Студія “У фарватері істин”. Рівненський обласний краєзнавчий музей

Виставка діятиме до 12 лютого 2015 р. Тел. 452-700, 067 3622 977

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.