Викладача рівненського ВНЗ засуджено за контрабанду старовинних монет

Рівненський апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції стосовно одного з викладачів місцевого ВНЗ, який намагався надіслати у рекомендованих листах до Польщі 54 старовинних монети.

У травні 2013 року співробітниками СБУ в зоні митного контролю посту «Спеціалізований» Київської регіональної митниці серед міжнародних поштових відправлень були виявлені ретельно запаковані у фольгу нумізматичні цінності.

Згідно з висновком експертизи, серед вилученої нумізматики були екземпляри, які представляють культурну цінність. Серед них срібні монети Російської імперії кінця XIX ст..

За даним фактом слідчими УСБУ в Рівненській області було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.15 та ч.1 ст.201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України.

Суд визнав викладача винним у вчинені цього злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки із встановлення іспитового строку терміном на два роки. Судовим рішенням також конфісковано вилучені  предмети контрабанди.

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.